• benchmark.pl
 • E3
 • Forza Horizon 4 zapowiada się świetnie - zwiastun i gameplay z E3
Gry

Forza Horizon 4 zapowiada się świetnie - zwiastun i gameplay z E3

przeczytasz w 1 min.

Forza Horzion 4 już w październiku będzie rozgrzewać pecety i konsole Xbox One. Czwarta odsłona tej wyścigowej serii zapowiada się naprawdę dobrze – będzie zawierać elementy, które mogą pozytywnie wpłynąć na rozgrywkę. Zresztą zobaczcie sami!

Konferencja Xbox to naprawdę mocne otwarcie targów E3 2018. Firma Microsoft przygotowała kilkanaście zapowiedzi, a jedną z tych, obok których nie da się przejść obojętnie jest Forza Horzion 4. Zobaczcie nie tylko pierwszy zwiastun, ale też pierwszy fragment rzeczywistej rozgrywki.

Forza Horizon, czyli seria nieco „luźniejszych” wyścigów, cieszy się dużą sympatią graczy. Jej czwarta odsłona od Playground Games ma szansę zostać przyjęta jeszcze cieplej. Dlaczego? Ponieważ będą (mające autentyczny wpływ na rozgrywkę) zmiany pór roku, będzie tryb 60fps (na Xbox One X) i będzie też wszystko to, za co kocha się te produkcje, czyli…

Przede wszystkim: ciekawe i mogące się podobać samochody oraz rozległy, otwarty świat. Tym razem trafimy konkretnie do Wielkiej Brytanii. Przemierzając kolejne kilometry będzie można również spotkać znajomych i w prosty sposób nawiązać z nimi kontakt (co jest pokazane na jednym z materiałów). „Na jednym z”, ponieważ są dwa: zwiastun i gameplay (od IGN) – obydwa do obejrzenia poniżej:

Forza Horizon 4 – zwiastun gry:

Forza Horizon 4 – gameplay:

Najlepsze być może jest jednak to, że na premierę gry Forza Horizon 4 nie trzeba będzie długo czekać. Właściciele konsol Xbox One, jak i gracze bawiący się przy pecetach, będą mogli rozpocząć ściganie się już 2 października 2018 roku. Co warte podkreślenia, tego samego dnia gra trafi do usługi Xbox Game Pass.

Źródło: Xbox

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  SweetBear
  1
  Oby tylko znów nie było na PC to co z Forzą 3.
  Gra 300zł a dla 90% ludzi niegrywalna bo ciągle crashe.
  • avatar
   mutissj
   -4
   czekam na forze bez microsoftu
   • avatar
    Dudi4Fr
    0
    Zapowiada się naprawdę konkretnie!
    Akcja w UK więc musi być tor z TopGear albo/i Grand tour i jakieś komentarze od tej prowadzących TG/GT jak w Forzie 5.
    • avatar
     Makkk
     0
     Tyle lat jako aktywny gracz i w końcu doczekałem się dynamicznej zmiany pory roku ;p wygląda to naprawdę dobrze. Pierwsza Forza, na jaką się skuszę, no chyba, że ceny w sklepie MS będą znów kosmiczne...