• benchmark.pl
 • Gry
 • Forza Motorsport 7 rzeczywiście taka piękna? To wideo zdradza nieco więcej
Gry

Forza Motorsport 7 rzeczywiście taka piękna? To wideo zdradza nieco więcej

przeczytasz w 1 min.

Forza Motorsport 7 to między innymi wsparcie dla rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę i technologii HDR. Też ostrzycie sobie zęby na zabawę?

Zaprezentowana na targach E3 2017 Forza Motorsport 7 określana jest mianem najpiękniejszej gry wyścigowej w historii. Czy słusznie?

Trudno jednoznacznie potwierdzić lub zaprzeczyć skoro mogliśmy polegać jedynie na obietnicach twórców i krótkim zwiastunie. Sytuacja uległa jednak drobnej poprawie, ponieważ w sieci pojawił się obszerny zapis rozgrywki. Jest on tym cenniejszy, iż nie pochodzi bezpośrednio od producenta.

Forza Motorsport 7 trafi na konsole Xbox One, a także nowego Xbox One X oraz PC z Windows 10. Z oczywistych powodów to na dwóch ostatnich platformach prezentować ma się najlepiej. Wsparcie dla rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę i technologii HDR, dynamicznie zmieniające się warunki pogodowe, cykl dnia i nocy czy 700 pojazdów do wyboru to tylko niektóre smaczki.

Pozostaje rzucić okiem na poniższy zapis rozgrywki i czekać na premierę. Ta odbędzie się 3 października.


Źródło: wccftech, Arekkz Gaming

Komentarze

28
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  bodziokrak
  9
  To ja inaczej, nie wiem może jestem jakiś dziwny
  ale nie robi to na mnie wrażenia. Producenci wszystkiego
  idą w 4k, te magiczne literki dodane do czegokolwiek
  i już jest szał, wszyscy rzucają się jak muchy na gówno.
  Mam tv 65" zeszłoroczna seria panasonica, i film 4k od fhd
  jest ciężki do rozróżnienia (żeby nie było bardzo wysoki bitrate). Osoba nie poinformowana, nie zauważy różnicy i ja również miałem problemy.
  Ktoś powie że za daleko siedziałem żeby dostrzec wszystkie detale, ale gry robi się przeważnie "kanapowe" nikt nie siedzi leży 2m od telewizora a powyżej nie widać różnicy. Może w grach jest mocniej zaznaczone różnica między fhd a 4k, jednak wg mnie lepiej jakby producenci popracowali nad innymi aspektami gier. Producenci gier doszli do momentu w którym naprawdę trudno jest pchnąć technicznie produkcję o poziom wyżej i na pewno drożej, natomiast łatwiej jest dołożyć literki 4k i zareklamować
  jako hiper realistyczną grafikę. Bardzo razi też brak w tego typu grach jakiegokolwiek modelu zniszczeń, dla chociażby tego zrezygnowałbym z 4k.
  Kiedy ultrhd bardziej się upowszechni jest nadzieja że twórcy gier będą musieli się wykazać większą kreatywnością
  bo hasło 8k już na nikogo nie będzie działać.
  • avatar
   piotreeeek
   2
   Co tu dużo gadać, FM7 orze graficznie GT Sport jak chce.
   PC i XOX dostaną najładniejsze gry. Poza tym Metro i Anthem koszą graficznie wszystko na konsoli Sony, bo tam zostaną z nich tylko ogryzki graficzne.
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    no kozak
    • avatar
     gieteiks
     1
     Może na 1080p wygląda to tak 7/10 to w 4k bedzie 9/10