Zasilacze

FSP CANNON 2000 - zasilacz 2000 W do koparek kryptowalut

przeczytasz w 1 min.

CANNON 2000 to topowa propozycja w ofercie producenta, która została zaprojektowana typowo z myślą o najpotężniejszych konfiguracjach, a zwłaszcza koparkach kryptowalut.

Szał na koparki kryptowalut powoli ustaje, niemniej jednak branża nadal ma swoich zwolenników. Firma FSP przygotowałą dla nich specjalny zasilacz, który powinien sobie poradzić z najbardziej rozbudowanymi konfiguracjami.

Mowa o modelu CANNON 2000, który oferuje obciążalność na poziomie 2000W i sprawność energetyczną na poziomie 92% (bez oficjalnego certyfikatu 80 PLUS). Producent chwali się również wysoką jakością wykonania - wewnątrz znalazły się japońskie kondensatory o wytrzymałości termicznej do 105 stopni Celsjusza, a po stronie wtórnej zastosowano topologię DC-DC.

FSP CANNON 2000

Do chłodzenia komponentów wykorzystano 135-milimetrowy wentylator z łożyskiem olejowym (FDB).

FSP CANNON 2000

Jednostka oferuje całkowicie modularne okablowanie, które pozwoli na podłączenie nawet 18 kart graficznych (!). Możliwe jest więc zasilanie najbardziej rozbudowanych konfiguracji, opartych o specjalne płyty główne do koparek kryptowalut.

Specyfikacja zasilacza FSP CANNON 2000

 • moc: 2000 W
 • sprawność: brak certyfikatu (do 92%)
 • okablowanie: w pełni modularne
 • wentylator: 135 mm (FDB)
 • zabezpieczenia: OVP, OCP, UVP, SCP, OPP, OTP

Warto dodać, że zasilacz był już prezentowany podczas tegorocznych targów Computex. Cena i termin sklepowej premiery jeszcze nie został ujawniony.

Źródło: FPS

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  KENJI512
  6
  Wszystkim Górnikom życzę spełnienia marzeń, spadku kursu kryptowalut i iskier na rdzeniach GPU :) Zatroskany Gracz :)
  • avatar
   sn00p
   0
   Brak certyfikatu świadczy raczej o małej przydatności przy kopaniu. Sprzęt w kopalniach jest obciążony zwykle w 100% a stabilność to podstawa.
   • avatar
    mutissj
    0
    - brakuję informacji o długości kabli, to dosyć istotne aby uzyskać porządek przy 18x kartach graficznych, już nie wspominając czy sięgnie okablowanie :p