Gry

Fury mrocznej przyszłości. Czym pojeździmy w Cyberpunk 2077?

przeczytasz w 1 min.

Świat Cyberpunk 2077 ma zapewniać mnóstwo atrakcji. Tym razem pokazano materiały, które powinny spodobać się graczom lubiącym szybkie przemieszczanie się po mapie.

Przedstawiono pojazdy dostępne w Cyberpunk 2077

Chyba dla nikogo z czekających na Cyberpunk 2077 tajemnicy nie stanowi fakt, że w grze pojawią się pojazdy. Nie poświęcano temu tematowi większej uwagi, dziś zaległości zostały nadrobione, bo opublikowano aż trzy materiały promujące grą, które skupiają się właśnie na pojazdach.

Można spodziewać się przedstawicieli 5 klas - aut ekonomicznych, korporacyjnych, pojazdów ciężkich, sportowych i hipersamochodów. Różnie nie będą kończyły się na wyglądzie, co powinno zapewnić lepszą zabawę. Wideo zza kulis zdradza, że przy pracach dużą uwagę przykładano również do tego, jak auta będą brzmieć. Znajdzie się również coś dla preferujących nie cztery, ale dwa kółka. W świecie Cyberpunk 2077 dostępne będą także motocykle, a przy ich dodawaniu współpracowano z firmą Arch Motorcycle założoną przez Keanu Reevesa i Garda Hollingera.

Porsche 911 Turbo największym smaczkiem motoryzacyjnym w Cyberpunk 2077

To nie wszystko. Dowiedzieliśmy się również, że w grze będzie można zobaczyć Porsche 911 Turbo, dla wielu model uchodzący za kultowy. Twórcy zapewniają, że dołożyli starań, aby dobrze odwzorować klasyczny wygląd z 1977 roku, a pojawienie się auta w grze będzie miało związek z postacią Johnny’ego Silverhanda, w którego rolę wcielił się wspomniany już Keanu Reeves.

Przypomnijmy, że kilka dni temu przekazano radosną nowinę o zakończeniu prac nad Cyberpunk 2077. Kolejnych opóźnień premiery już nie trzeba się obawiać, zabawę można będzie zacząć 19 listopada.

Oczywiście gra wciąż oferowana jest w przedsprzedaży. Przygotowano zresztą już sporo gadżetów z nią związanych. Można kupić chociażby 200-stronicowy przewodnik po świecie Cyberpunk 2077 czy niemal dwukrotnie obszerniejszy kolekcjonerski poradnik.

Źródło: CD Projekt RED, Porsche

Warto zobaczyć również:

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Lister
  -2
  Ciekawe ile Porsche zapłaciło za reklamę swego wózka?
  • avatar
   Paciorkowiec
   -2
   Szanuję ale wyobraźmy sobie że jest tam na przykład odpicowana syrenke, warszawa albo chociaż "maluch" xD serio, wspierajmy Polskę! Ja mam zamiar - wiadomo jak - zamawiając grę w wersji pudełkowej a nie digital. Wspierać swoich - od drukarzy po logistykę, wypalanie, co tam tylko jeszcze jest. - Poza tym cenna pamiątka ;) polski produkt! Joł!
   • avatar
    OpusDei
    -3
    Może i pojeździmy ale Oni to nawet złotówki ode mnie nie zobaczą z powodu promowania tęczowych sodomitów.
    Albo robi się rozrywkę albo politykę.
    • avatar
     kamishi
     -5
     Niby pojazdy przyszłości, a spalinowe w 2077. Coś tu nie pasuje.