Smartfony

Galaxy Note 7 - tak będzie wyglądał

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
13 komentarzy Dyskutuj z nami

Zanosi się na to, że producent postanowił upodobnić Galaxy Note 7 do serii Galaxy S. Jaki z tego efekt?

Galaxy Note 7 zostanie zaprezentowany najprawdopodobniej za miesiąc. Dotychczasowe doniesienia powiedziały nam sporo odnośnie jego specyfikacji. Teraz poznaliśmy natomiast wygląd urządzenia.

Wprawdzie już wcześniej pojawiały się grafiki rzekomo przedstawiające Galaxy Note 7, ale nie były one najwyższej jakości. Tym razem jest inaczej, a dodatkowo najnowsze rendery pochodzą z bardzo wiarygodnego źródła. Opublikował je bowiem @evleaks .

Zgodnie z przewidywaniami widać tu spore podobieństwo do linii Galaxy S. Uwagę zwraca bez wątpienia zakrzywiony ekran, o którego możliwości pojawienia się pisaliśmy już jakiś czas temu. Logo producenta wylądowało nad ekranem, czytnik linii papilarnych pod nim. Na tylnym panelu umieszczono za to logo samego urządzenia i prawdopodobnie wystający nieco obiektyw głównego aparatu.

Galaxy Note 7 wygląd

@evleaks opublikował grafiki zdradzające 3 wersje kolorystyczne. Nie jest jednak wykluczone, że ostatecznie będzie ich więcej.

Jak podoba Wam się stylistyka Galaxy Note 7?

Źródło: @evleaks

Komentarze

13
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Jakaś różnica ?:)
 • avatar
  Lipa konkretna, powinien mieć 6cali a to mniejsze jestes od note 4. Badziewie
 • avatar
  zagięty po obu stronach i to w takim stopniu że nawet ikona żadna się tam nie zmieści, idiotyczne rozwiązanie w biznesowym fonie
  jeśli nie będzie całkowicie płaskiej wersji to zostaję przy obecnej Notce a to paskudztwo sobie odpuszczę, może kolejny będzie sensowniej zrobiony
 • avatar
  co on taki wąski
  Note był zawsze centa szerszy od reszty
  a to takie nijakie :(
 • avatar
  Brzydki jak zawsze…
 • avatar
  Niby ok ale dla mnie zawsze najładniejszy będzie note 4
 • avatar
  Czy po wydaniu tego modelu, cena Note 4 zmaleje?
 • avatar
  Ale nie ma tego, za co cenię Galaxy Note 4: Pomiaru promieni UV i płaskiego ekranu :(
 • avatar
  Warto wspomnieć, że zaokrąglone ranty ekranu w urządzeniach Samsung to nie tylko niesamowity i futurystyczny design ale również całe mnóstwo możliwości, które ułatwiają codzienne korzystanie z telefonu. Dzięki nim i przepisanym do nich widżetów możemy szybko przejść do ulubionych aplikacji, wybrać numer do ukochanej osoby czy wykorzystać bok jako linijkę :)