Smartfony

Galaxy Note 8 ma pojawić się pod koniec sierpnia

przeczytasz w 1 min.

Wszystko wskazuje na to, że premiera Galaxy Note 8 odbędzie się na chwilę przed targami IFA 2017. Smartfon oferować może podwójną kamerę.

Wbrew pojawiającym się swojego czasu obawom, wpadka z Galaxy Note 7 nie zmusi producenta do zakończenia żywota tej serii urządzeń. I patrząc na liczbę osób wyczekujących Galaxy Note 8, nie można się temu dziwić. Kiedy premiera?

Do tej pory nie pojawiały się przecieki na ten temat, ale wygląda na to, że Samsung nie planuje tu zaskakiwać. Wedle informacji przekazywanych między innymi przez KoreaHerald, premiera Galaxy Note 8 będzie miała miejsce pod koniec sierpnia - na dzień, być może kilka przed targami IFA 2017, które startują 1 września.

Na przywoływanej imprezie urządzenie ma być prezentowane zwiedzającym. Poza tym sugeruje się, że producent ustala taką datę aby zdążyć przed premierą nowych iPhone'ów.

Można być pewnym, że będzie to urządzenie z najwyższej półki. Ekran Super AMOLED może cechować się przekątną nieco ponad 6 cali i najprawdopodobniej smukłymi ramkami - tutaj producent pójść powinien śladami Galaxy S8 i S8+. Nie będzie mogło zabraknąć przy tym rysika, a na jedną z większych nowości zapowiada się podwójna kamera.

Źródło: TechFrag

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  10
  Podobno ma ogniwa jądrowe dla lepszego efektu xD
  • avatar
   ncc1701
   5
   Czekam kiedy skonczy sie ten durny trend do zaginania ramek. Co innego bylo w Note Edge, kiedy to zagiety fragment wyswietlacza oferowal dodatkowa przestrzen, a co innego jest w Galaxy 8, gdzie to tylko znieksztalca brzegi...
   • avatar
    BluePandoraBox
    3
    dadzą wreszcie jakiś lepszy DAC czy znów tylko to co w snapie/exy?
    jestem ciekaw co przywrócą a co skasują, bo coś skasują na pewno, może jacka
    mogliby znów dać irdę, mnie się przydaje
    ale i tak chyba odpuszczę już całkowicie szmatsunga, po tym jak w moim Note Edge miałem pełnoekranowe reklamy
    po kolejnej aktualizacji się nie pojawiły ale wrócą do tego pomysłu na 100%, nikt nie pogardzi dodatkową kasą, zwłaszcza tak pazerna firma jak szmatsung
    • avatar
     HomeAudio
     0
     Czekam czekam... to jedyny telefon jaki biorę pod uwagę przy (ewentualnej) przesiadce z mojego Note 4.