Smartfony

DisplayMate pod wrażeniem Galaxy Note 8 - tu znajdziemy najlepszy wyświetlacz

przeczytasz w 1 min.

Mogłoby się wydawać, że względem Galaxy S8 różnicą jest jedynie rozmiar przekątnej i wsparcie dla rysika S Pen. Nic podobnego.

Co jest dla Was najistotniejszym punktem specyfikacji smartfona? Jeśli wskazujecie na wyświetlacz, z zakupu Galaxy Note 8 powinniście być zadowoleni. I to w stopniu, jakiego nie zagwarantuje żaden z konkurentów.

Wszystko to przy założeniu, że przywiązujecie wagę do opinii DisplayMate. Ekipa wzięła już na warsztat naprawdę sporo smartfonów. Nie ominęło to także przywołanego już Galaxy Note 8, który wedle omawianego źródła może pochwalić się najlepszym wyświetlaczem na rynku mobilnym.

Co ciekawe, wcześniej na podobne miano zasłużył sobie Galaxy S8. Mogłoby się wydawać, że w przypadku nowego modelu różnicą jest jedynie rozmiar przekątnej i wsparcie dla rysika S Pen. Nic podobnego. Z analiz DisplayMate wynika, że wyświetlacz w Galaxy Note 8 może pochwalić się zauważalnie wyższą jasnością maksymalną (o 22%). Lepiej wypada też praca czujnika oświetlenia i odwzorowanie kolorów (112% DCI-P3 oraz 141% sRGB).

Galaxy Note 8

Pełen raport z analizy wyświetlacza Galaxy Note 8 dostępny jest na stronie DisplayMate.

Co do samego smartfona, warto przypomnieć, że obecnie trwa jego przedsprzedaż. Wcześniejsze zamówienia nagradzane są bonusami.

Źródło: DisplayMate, phonearena

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Gatts-25
  1
  Będą testy to się okaże a tak pozostaje czekać tak że na LG V30 wtedy będziemy mogli mówić o porównaniu wyświetlacza oraz jego możliwości.
  • avatar
   Marucins
   1
   II etap kampanii reklamowej ruszył.

   • avatar
    Konsole Rzondzom
    -15
    ''Co jest dla Was najistotniejszym punktem specyfikacji smartfona?''
    Wincyj rdzyniów.

    ''...wyświetlacz... jakiego nie zagwarantuje żaden z konkurentów.''
    Yhy, Note 8 może i ma najlepszy ekran na chwilę obecną, ale jak tylko pokaże się nowy iPhone wraz z nowym ekranem, to znokautuje, rozdepcze, zniszczy i zmiecie ekran w Note 8 z powierzchni Ziemi.