Smartfony

Galaxy S8 Active w pełnej krasie - premiera coraz bliżej

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
7 komentarzy Dyskutuj z nami

W sieci pojawiły się zdjęcia oraz materiał wideo przybliżające wygląd Galaxy S8 Active.

Już chwilę po premierze Galaxy S8 oraz Galaxy S8+ zaczęły pojawiać się doniesienia sugerujące, że w sklepach wyląduje również Galaxy S8 Active. Ostatnio liczba przecieków znacząco wrosła. Do tego stopnia, że właśnie zobaczyć możemy, jak urządzenie będzie się prezentowało.

Potwierdzają się wcześniejsze sugestie, wedle których i tutaj producent zdecyduje się zastosować wyświetlacz o smukłych ramkach. Różnice jednak znajdziemy, ponieważ w Galaxy S8 Active panel Super AMOLED nie zostanie zakrzywiony na boczne krawędzie. Obudowa stanowić ma połączenie poliwęglanu i metalu.

Będzie wodoszczelna, być może dodatkowo odporna na wstrząsy i skrajne temperatury. Zanosi się na to, że nie pojawią się dodatkowe fizyczne przyciski, a czytnik linii papilarnych nadal ulokowany będzie obok obiektywu aparatu.

Galaxy S8 Active

Co ze specyfikacją? Cały czas podawane są optymistyczne informacje, iż będzie ona niemal identyczna z tą, jaką znamy z Galaxy S8 oraz Galaxy S8+. Pojawić ma się pojemniejszy akumulator - 4000 mAh.


Źródło: Android Beat, TechDroid

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Wbanasik
  1
  @renji w takim razie bardzo dużo nie wiesz... Oczywiście że w pełnej krasie
 • avatar
  Renji
  -7
  "pełnej krasie" albo jestem zacofany i czegoś nie wiem, albo powinno być "klasie'
 • avatar
  Pavilon
  0
  wreszcie plaski ekran. tylko dlaczego ma zaokraglone rogi? teraz taka nowa moda ?
 • avatar
  TicTac
  0
  Obecnie telefony Active/Outdoor można porównać do samochodów terenowych. W telefonach nie robią fizycznych przycisków a w terenówkach robią pseudo napęd na 4 koła (tzw miejskie 4x4).... szkoda..
 • avatar
  decrypterie
  0
  wygląda jak s8 w taniej heavy duty obudowie z Ebay. Chętnie bym zakupił po prostu s8 z płaskim ekranem (aktualnie posiadam s8 ten Edge bez sensu ,tyle że ładny ) gorzej z ceną jak Ci przyjdzie ekran w edgu zmienić