Smartfony

Galaxy S8 może oferować funkcję podobną do Microsoft Continuum

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że Galaxy S8 będzie w stanie zastąpić nam komputer. Nie w pełnym zakresie oczywiście, ale może być ciekawie.

Kolejny dzień przynosi nam kolejne informacje na temat Galaxy S8. Nowy smartfon koreańskiego producenta zapowiada się bardzo obiecująco, a Samsung Desktop Experience może jego atrakcyjność jedynie poprawić.

O czym w tym przypadku mowa? Nie można mieć jeszcze całkowitej pewności, że najprawdopodobniej będzie to rozwiązanie podobne do czegoś dobrze nam już znanego. Już sama nazwa Samsung Desktop Experience wydaje się dość wymowna, a dodać trzeba do tego jeszcze poniższe zdjęcie, wykonane podobno na jednej z zamkniętych prezentacji poświęconych Galaxy S8.

Widoczny na nim smartfon, a także monitor, myszka i klawiatura wyraźnie sugerują, iż Samsung Desktop Experience będzie czymś podobnym do Microsoft Continuum. Wprawdzie rozwiązanie to nie osiągnęło wielkiego sukcesu, ale największa w tym wina małego zainteresowania smartfonami Lumia.

Galaxy S8 Continuum

Pozostaje nam czekać na konkretniejsze przecieki, a najlepiej na oficjalne już informacje. Wydaje się jednak, że tego typu rozwiązanie mogłoby wielu zainteresować.

Źródło: Windows Central, phonearena

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Hahaha. Ciekawe jak oni to sobie wyobrażają. To nie windows tylko upośledzony android a taki system na komputerze jest bezużyteczny.
  • avatar
   mat9v
   0
   Nic w tym szczególnie nowatorskiego, do sporej ilości telefonów można podłączyć w taki albo inny sposób monitor, myszkę i klawiaturę. Wydajność na dużym monitorze który klonuje obraz na komórce jest dokładnie taka sama - trenowałem to już na Galaxy Note 3, tutaj wygląda to nieco inaczej, jakby klon ekranu komórki znajdował się na pulpicie - dziwne rozwiązanie :). Continuum to jedna nieco inna idea.
   • avatar
    wolak
    0
    Nie rozumiecie. Jeśli uda im się zrobić połączenie np. przez WIFI by mieć kontrole nad telefonem przez komputer
    to będzie miało wykorzystywane na co dzień.
    Jeśli zaś będzie potrzeba ciągnienia za sobą jakiś kabi to mija się z celem.
    Ja to widzę Tak podchodzę do jakiegoś "pieca", laptopa wybieram w telefonie połącz z piecem łącze WIFI .
    i mam telefon na monitorze pieca.