Smartfony

Galaxy S8 z podwójną kamerą był naprawdę blisko

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że niewiele dzieliło nas od tego, aby modele Galaxy S8 i Galaxy S8+ okazały się smartfonami z podwójną kamerą.

Chyba każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że przecieków na temat Galaxy S8Galaxy S8+ nie brakowało. Podczas premiery potwierdziła się zdecydowana większość z nich. Jednym z wyjątków okazały się doniesienia mówiące o podwójnej kamerze, której producent ostatecznie nie zastosował. Okazuje się jednak, że był tego całkiem bliski.

Do sieci trafiły właśnie zdjęcia prezentujące jeden z prototypów Galaxy S8+. Jest to o tyle interesujące, że zobaczyć możemy na nich urządzenie z podwójną kamerą. Mamy zatem dowód, że przecieki na temat takiego rozwiązania nie były wyssane z palca i producent rzeczywiście się do tego przymierzał.

Galaxy S8 Plus podwójna kamera

Całość zdaje się prezentować całkiem estetycznie, chociaż niektórzy zapytać mogą, gdzie podział się czytnik linii papilarnych? Tutaj odpowiedź jest jednak bardzo prosta. Producent do ostatniej chwili liczył, że uda mu się osadzić czytnik pod ekranem. Ostatecznie się nie udało i dlatego ulokowano go nietypowo, obok aparatu.

Oczywiście nie oznacza to, że o możliwości fotograficzne Galaxy S8 i Galaxy S8+ trzeba się martwić. Wprawdzie nad pełnym testem jeszcze pracujemy, ale pierwsze zdjęcia i materiały wideo wykonane Galaxy S8 już Wam prezentowaliśmy.

Źródło: sammobile, wccftech

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pietrov
  0
  Gdyby Teraz dali dwa aparaty to w s9 Nie mieli by co dać hehe
  • avatar
   chrismaliszewski
   -1
   Mój S7 się popsuł i będę go oddawać na gwarancji, której zapewne Samsung mi nie uzna. Teraz mam duży dylemat w kwestii wyboru pomiędzy S8, a G6. Byłem bardzo zadowolony z aparatu w S7, ale patrząc na brak widocznych zmian w przypadku S8 w tej kwestii zastanawiam się, czy w ogóle interesować się tym telefonem, czy może wybrać jednak G6 z podwójnym aparatem w tym szerokokątnym, a jestem "pasjonatą" zdjęć panoramicznych.

   Co wy byście wybrali? S8 czy G6?
   • avatar
    Antiax
    0
    Tak prawdopodobnie będzie wyglądał Note 8.

    Witaj!

    Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
    Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

    Połącz konto już teraz.

    Zaloguj przez 1Login