Gry komputerowe

GameSave Manager przyda się każdemu graczowi

przeczytasz w 1 min.

Jeśli zależy Wam na tym, by Wasze save'y były zawsze bezpieczne i aby nie trzeba było ich długo szukać, to sięgnąć powinniście po GameSave Manager.

GameSave Manager aplikacja

Graczy spotkać może wiele nieprzyjemnych zdarzeń. Jednemu z nich można jednak zapobiegać dzięki aplikacji GameSave Manager.

Jeśli Wasze kolekcje są dość liczne i lubicie często wracać do kliku produkcji, to z pewnością macie na dysku dość pokaźny zbiór zapisanych stanów rozgrywki. Save'y mają jednak to do siebie, że od czasu do czasu lubią się zagubić. Problem pojawia się również w przypadku awarii komputera, po którego naprawie tracimy zapisane na dysku dane i trzeba się sporo natrudzić, by je odzyskać.

Jeśli zależy Wam na tym, by Wasze save'y były zawsze bezpieczne i aby nie trzeba było ich długo szukać, to sięgnąć powinniście po GameSave Manager. Aplikacja ta tworzy własną bazę danych, w której gromadzi informacje dotyczące aktualnie zainstalowanych gier. Zbiera też wszystkie pliki z zapisami fragmentów rozgrywki i automatycznie tworzy ich kopie zapasowe.

GameSave Manager współpracuje też z platformą Steam, a także z wieloma usługami sieciowymi - Dropbox, Google Drive, Microsoft SkyDrive.

Aplikacja jest darmowa i gotowa do współpracy z systemami Windows XP, Windows Vista, Windows 7 oraz Windows 8.


3DMark 11 1.0.4 benchmark pobierz download

Pobierz: 

GameSave Manager

 

Rozmiar pliku: 7,53 MB


Źródło: gamesave-manager, thetechjournal

Komentarze

19
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  maker
  7
  Aplikacja nie ma większego sensu jak się używa Steam, Origin, Uplay czy też innej platformy wymyślonej przez kolejnego wydawce.
  • avatar
   Ichit
   4
   Całkiem fajne rozwiązanie, szczególnie do starszych gier z przed Steamów/Originów czy innych platform.
   Choć sądzę że nawet z nimi będzie przydatne, możliwość trzymania wszystkich save-ów w jednym miejscu, jest lepsza niż trzymanie na każdej platformie osobno.
   • avatar
    Anonim20
    -3
    Program jest wynikiem lenistwa graczy którym się nie chce wykonać 2,3 kliknięcia i kopiuj & wklej użyć no bo co to za problem skopiować savy na inny dysk,spakować winrarem i wrzucić np. na dropbox-a albo skydrive itp. ?
    Najwidoczniej jest mnóstwo ciemnej masy i leni :)
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Wystarczy katalog moje dokumenty skopiowac i wszystkie lokalne save sa zachowane. Zawsze tak robie przed instalacja systemu i jeszcze NIC nigdy mi nie przepadlo - program ma wartosc zerowa dla mnie.

     Starsze gry mialy save we wlasnym katalogu co tez nie stanowilo problemu by zrobic kopie zapasowa.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Jeśli to ma wyszukiwać gry na dysku tak skutecznie jak np. narzędzia nvidii to dziękuje. Nie wszyscy grają w topowe tytuły. Zresztą co ja wymagam, głupi Windows do dzisiaj nie potrafi wyświetlić 80% programów na liście ostatnio uruchamianych.
      • avatar
       Finear
       0
       >głupota i brak rozumu ciemnej masy
       możesz mi wyjasnic jak używanie tego programu to głupota czy brak rozumu?

       bo że lenistwo to sie zgadzam i nie widze w nim nic złego