Gadżety

Nowa waga Garmina powie ci wszystko, co chcesz (albo i nie chcesz) wiedzieć

przeczytasz w 1 min.

Garmin Index S2 to inteligentna waga dla ciebie, jeśli chcesz się wziąć za siebie. Cechy charakterystyczne? Większa (niż w przypadku poprzedniczki) precyzja, dodatkowe funkcje, wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości i elegancka konstrukcja.

Garmin Index S2 – ta inteligentna waga zważy cię od stóp do głowy (i z powrotem)

Niektórzy mają obsesję na punkcie wagi. Ale to, ile masz kilogramów, nie jest najbardziej precyzyjnym wskaźnikiem tego, czy pod względem zdrowotnym wszystko z tobą w porządku. Dużo zależy od tego, co tak naprawdę waży w twoim ciele. Dlatego inteligentna waga Garmin Index S2 pokaże ci: 

 • masę ciała (wraz z trendami), 
 • procent tkanki tłuszczowej, 
 • procent wody w organizmie, 
 • masę kości, 
 • masę mięśni szkieletowych, 
 • a do tego wskaźnik BMI.

To nowa wersja wagi zaprezentowanej pięć lat temu. Znacznie lepiej wyposażona, a przez to też dokładniejsza i pozwalająca głębiej zbadać temat. Jedną z nowych funkcji jest wspomniany przed momentem trend wagowy. Dzięki niemu możesz zobaczyć jak zmieniała się twoja waga dzień po dniu przez ostatni miesiąc

Waga z aplikacją i z Wi-Fi – to może być twój sposób na dobre wyniki

Wskazania pojawiające się bezpośrednio na (czytelnym) wyświetlaczu wagi, jak i w aplikacji na telefon, pozwalają ci także lepiej dobrać plan treningowy czy też upewnić się, jaką ilość płynów powinieneś uzupełnić. 

Dostępna w czarnej i białej wersji kolorystycznej waga Garmin Index S2 działa do 9 miesięcy na baterii i może spamiętać wyniki nawet 16 osób. Sprawdzi się więc nawet w największej rodzinie albo i w sportowej drużynie. 

To nie są tanie rzeczy. Garmin Index S2 swoje kosztuje

Dbanie o siebie nie jest tanie, ale na pewno tańsze niż ewentualne leczenie chorób, jakich możesz dorobić się, jeśli tego nie robisz. Jeśli to cię przekonuje i jesteś zdecydowany, to za nową wagę Garmina zapłacisz 150 euro bez centa.

Źródło: Garmin

Czytaj dalej o akcesoriach dla aktywnych: 

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Halavin
  7
  Wyniki takich pomiarów można sobie wsadzić (szczególnie jeżeli nie jest się zwyczajnym kowalskim tylko osobą aktywną/trenującą).
  • avatar
   kalkulatorek
   4
   Kupię wagę za 5 euro. Jedyne co mam zrobić to wklepać swoją wagę do darmowej aplikacji w fonie i reszta robi się sama. Jako bonus mam 145 euro. Jak dla mnie przerost formy nad treścią.
   • avatar
    szczupak90
    3
    Drogo, ale jeśli ktoś chce mieć swoje dokładne dane z możliwością eksportu plików do aplikacji zewnętrznych to tylko GARMIN. Też tylko garmin oferuje podgląd wszystkich danych na samej wadze. Ja korzystam z rozwiązania od xiaomi, oferuje praktycznie to samo za 1/6 ceny.
    • avatar
     zedmen
     1
     Mam Indexa pierwszego.
     Do wskaźnika masy jako takiego przyczepić się nie można, ale wyniki składników to czysta loteria. Wystarczy, że mam mniej płynów w organizmie a już pokazuje 1 kg mniej mięśni.
     Waga gadget.
     Na plus, że po ważeniu, aktualizują się automatycznie moje dane w zegarku. Przydatne przy liczeniu kalorii.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      jaki to ma sens? to samo się uzyskuje zwykłą wagą, do tego apka którą się foci wskaźnik wagi i tyle. coś garmin wciska kit na siłę. niech lepiej zabezpieczą swoje serwery.