Gry

Nowe Gears of War będzie „innowacyjne”

przeczytasz w 1 min.

Tak przynajmniej zapowiada Ken Lobb z Microsoftu.

Gears of War concept

Odkąd marka Gears of War znalazła się w rękach Microsoftu – przyszłość tej jednej z najcieplej przyjmowanych serii gier na świecie stoi pod znakiem zapytania. Ten stawiają przede wszystkim gracze przyzwyczajeni do produkcji Epic Games. Gigant z Redmond w najnowszym wywiadzie uspokaja jednak, zapowiadając, że nowa odsłona tworzona przez studio Black Tusk będzie dobra i bardzo innowacyjna.

Ken Lobb zaangażowany jest teraz we wszystkie najważniejsze gry produkowane pod banderą Microsoftu. Podczas ostatniego wywiadu z Edge został on zapytany co sądzi o tym, że studio Black Tusk przejęło markę Gears of War. Lobb odpowiedział – „mam ogromny szacunek do Chucka [Chuck Osieja, dyrektor kreatywny – dop.] i wszystkich ludzi w Black Tusk. Myślę, że rzeczywiście nadchodzi innowacyjne Gears of War. To właśnie stworzą. Koncepcje z jakimi eksperymentują są naprawdę niesamowite”.

Pytanie brzmi czy fantazja nie poniesie ich czasem zbyt mocno. W sumie jednak lepsze chyba odważne, nieco nietypowe podejście niż kolejna odsłona podobna do tego, do czego przyzwyczaiła nas już trylogia. Pożyjemy – zobaczymy. Tym bardziej, że twórcy zapowiadają więcej szczegółów już wkrótce.

Źródło: VG247

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Antiax
  4
  Naprawdę twórców nie stać na bardziej oryginalną formę reklamy ? Kolejne Call of Duty ma być przełomowe, kolejny Assassin's Creed ma być grą innowacyjną, bo w tym samym roku studio zrobi dwie gry, teraz mamy GoW-a który również będzie innowacyjny, a jeszcze niedługo usłyszymy zapewne informację, że nowy Battlefield to będzie najlepsza odsłona serii i w ogóle innowacyjność będzie popychała innowacyjność.
  • avatar
   Konto usunięte
   3
   Gearsy jak dotad nie zawiodly , ja tworcom wierze.
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    Tusk?? Robi gre?? ahahahaha to ale bedzei lipa jak ze wszystkim lol
    • avatar
     Łukasz9365
     -1
     Ja wierzę w ten tytuł i liczę na to, że jednak nie spartolą tego w większym stopniu i wyjdzie kolejny zajebisty GoW.
     • avatar
      pietrov
      -2
      A myślałem że wydadzą na PC... ;(
      • avatar
       scoobydoo19911
       0
       Pożyjemy zobaczymy, dużo już by zmieniły rozwalające się osłony i system penetracji materiału przez pociski(jak w cod4, nie wiem czy następne to miały) i skakanie(w jedynce która jako jedyna była na pc tego nie było).