Pamięć RAM

GeIL Enhance Evo Corsa: moduły DDR3 o pojemności 8 GB każdy

przeczytasz w 1 min.

Efektowne i pojemne

GeIL wprowadził do swojej oferty nową serię pamięci DDR3 Enhance Evo Corsa, do której należy zestaw dwóch modułów o łącznej pojemności 16 GB.

logo technologii GeIL DBTPod koniec lipca pisaliśmy o dwóch nowych seriach pamięci DDR3 firmy GeIL - Enhance Corsa oraz Corsa EVO. Obydwie serie przeznaczone są dla średnio wymagających klientów i wyróżniają się nietuzinkowym radiatorem z lepszymi możliwościami oddawania ciepła. Tym razem producent przygotował coś dla trochę bardziej wymagających klientów – szczególnie jeżeli chodzi o oferowaną pojemność.

Do serii GeIL Enhance Evo Corsa jak na razie należy jeden zestaw, który składa się z dwóch modułów o pojemności 8 GB (łącznie oferują 16 GB) i taktowaniu 1333 MHz. Warto zaznaczyć, że podobnie jak w przypadku poprzednich dwóch serii, także i tu producent zastosował technologię MTCD (Maximum Thermal Conduction Dissipation).

Rozwiązanie to odpowiada za lepsze chłodzenie kości oraz rzekomo również za ich lepszą wydajność. Dodatkowo nowe pamięci przechodzą próbę wytrzymałościową Die-Hard Burn-in. DBT to seria rygorystycznych kontroli, mająca na celu przedwczesną eliminację wadliwych układów.

moduł pamięci GeIL Enhance Evo Corsa

Pamięci GeIL Enhance Evo Corsa są już dostępne w sprzedaży, a ich cena wynosi 879 złotych. Producent udziela na swoje produkty wieczystej gwarancji.
 

Więcej o pamięciach RAM:

Źródło: inf. prasowa, GeIL

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Zobaczymy czy w rzeczywistości będą takie wydajne jak producent mówi.
  • avatar
   iCudi
   0
   ,,Pamięci GeIL Enhance Evo Corsa są już dostępne w sprzedaży, a ich cena wynosi 879 złotych. Producent udziela na swoje produkty wieczystej gwarancji."
   Cenna powala, a gwarant wieczystej gwarancji przy RAM jest standardem, nie ma się czym chwalić producent.

   Die-Hard Burn-in. - Hmm...ciekawie :D, sam jestem zainteresowany wydajnością ram ale na pewno nie jest jakaś powalająca co do konkurencji :)
   • avatar
    korax
    0
    16GB? To więcej niż mój pierwszy dysk twardy. Jak na razie, to wydaje mi się, że nie ma programów wykorzystujących aż tak wielką pojemność. No chyba, że jakieś specjalistyczne, o których nie wiem. W sumie to trochę zabawne, że do RAMu mogłaby się załadować gra w całości. :P
    • avatar
     Ethan
     0
     Najprostsze użycie takie ilości pamięci RAM to użycie RAdysku, resztę dopowiedz sobie sam. :P
     Sam korzystam z takiego rozwiązania, choć mam tylko połowę tej wielkości.
     • avatar
      jarekzon
      0
      Mi wystarczają pamięci po 150 zeta.
      • avatar
       Dwd89
       0
       za drogie. ja wczoraj kupiłem piękne ramy 4 x 4GB :) po co ? jestem estetą i puste sloty ram nie ładnie wyglądają :) a ram się może kiedyś przyda :) np. linux na wirtualnym komputerze zainstalowanym na ww. ram dysku ;)
       • avatar
        wildthink
        0
        Takie ilości ramu dobre są do zastosowań profesjonalnych (obróbka obrazu, montaż), biznesowych no i ten ramdisk jedynie dla użytkownika domowego. Współczesne gry tyle ramu nie potrzebują, a codziennie używane aplikacje raczej też nie. Lepiej kasę przeznaczyć na szybszy proc czy grafikę