Sprzęt do gier

Klawiatura dla graczy Genius KB-G265 wyposażona w 20 klawiszy z funkcją anti-ghosting

przeczytasz w 1 min.

W komplecie z klawiaturą otrzymujemy dodatkowo osiem nakładek na klawisze, kolorystycznie różniących się od podstawowych.

Genius KB-G265 klawiatura

Firma Genius wprowadziła do sprzedaży klawiaturę dla graczy KB-G265, która jest ulepszoną wersją wypuszczonej pod koniec zeszłego roku KB-G255.

Nowy model wyposażony został w 20 klawiszy z funkcją anti-ghosting, zapobiegającą blokowaniu się urządzenia, przy wciśnięciu wielu przycisków jednocześnie.

W komplecie z klawiaturą użytkownicy otrzymują dodatkowo osiem nakładek na klawisze, kolorystycznie różniących się od podstawowych. Dzięki temu, przy pomocy dołączonego zestawu, łatwo można sprawić, by przyciski WSAD oraz strzałki kierunkowe wyraźnie wyróżniały się podczas gry.

Częstotliwość próbkowania portu USB wynosi 1000 Hz. Producent zastosował osiem przycisków funkcyjnych, co powinno przydać się w przerwach od gry i zapewnić łatwy dostęp do odtwarzacza multimediów czy lepszej kontroli nad przeglądarką internetową.

Klawiatura Genius KB-G265 objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta, a jej cena wynosi 110 złotych.

Genius KB-G265 klawiatura wygląd

Źródło: Genius, inf. prasowa

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Cutter72
  1
  mi się podoba :) mogliby dać programowalne przyciski z oprogramowaniem do robienia skryptów, kupiłbym od razu a tak to muszę pomyśleć nad drogim Razerem Arctossa/Lycossa
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Pierwsze co bym zrobił po zakupie, to zakleił te świecące paski na podpórce na nadgarstki. Czy szpecenie sprzętu o przystępnej cenie jest celowe?
   • avatar
    MalFurion
    -4
    Niepoprawna definicja Anti-ghostingu. Mylicie z NKRO
    • avatar
     Anavrin990
     -7
     Gdyby klawiatura była slim i klawisze multimedialne w innym miejscu nie na górze bo to niewygodne rozwiązanie to całkiem fajny produkt.
     • avatar
      Pyotr
      0
      Kolejna klawiatura WIDMO? KB-G255 była opisywana na wielu portalach, a do dzisiaj praktycznie na rynku nie istnieje. Nie da się jej kupić praktycznie nigdzie! Czy z KB-G265 będzie tak samo? Da się te klawiatury gdzieś kupić w Polsce?
      • avatar
       erystr
       0
       http://diablo.incgamers.com/wp-content/uploads/2012/09/Genius.jpg
       Trololololo... ;)