• benchmark.pl
 • Gry
 • Pierwszy zwiastun Get Even - polskiego FPS’a nowej generacji
Gry

Pierwszy zwiastun Get Even - polskiego FPS’a nowej generacji

przeczytasz w 1 min.

Szykuje się kolejny hit na skalę światową?

Get Even gra trailer

W ubiegłym miesiącu mogliście przeczytać o nowej strzelance polskiego studia The Farm 51. Get Even wyróżniać ma się na tle konkurencji fotorealistyczną oprawą wizualną, mającą być wynikiem skanów 3D rzeczywistych lokacji i postaci, a także zlikwidowaniem sztucznej granicy dzielącej tryby single i multiplayer – inni użytkownicy będą mogli w dowolnym momencie dołączyć do prowadzonej przez gracza kampanii i wcielić się w jedną z postaci sterowanych dotychczas przez AI. Dzięki temu rozgrywka ma nie być liniowa, a gracz może być stale zaskakiwany zachowaniem nie do końca wirtualnego przeciwnika.

Dotychczas o produkcji słyszeli tylko Polacy. Dziś jednak sytuacja się zmieniła i studio The Farm 51 postanowiło ogłosić Get Even na całym świecie. Z tej okazji opublikowany został także pierwszy zwiastun gry zatytułowany „What is Real?”. Jak zapowiadają twórcy – wideo to jest połączeniem scen live-action oraz ujęć z realnej produkcji. Trailer pokazywać ma jak niewielkie różnice są pomiędzy rzeczywistością, a stworzonym przez Polaków światem wirtualnym. Tytuł zwiastuna zapowiadać ma także nieliniową i bardzo tajemniczą fabułę.

Nie przedłużając już poniżej prezentujemy opisywany zwiastun:

Premiera gry Get Even planowana jest na przyszły rok. Platformami docelowymi będą natomiast komputery osobiste oraz konsole nowej generacji – PS4Xbox One.

Źródło: Get Even, The Farm 51

Komentarze

20
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  simondd
  5
  Kto zauważył napis "Jebać Policje" nad drzwiami, którymi wchodzili CT? :D
  • avatar
   Konto usunięte
   3
   w niektórych momentach to nawet chyba render nie jest... ale i tak zapowiada się ciekawie :D
   • avatar
    vegasnight9
    3
    mnie każdy polski projekt cieszy! jaki by nie był, jest nasz
    • avatar
     Buuren
     2
     Sam zwiastun, a szczególnie muzyka mi się podoba. Co do gry to za dużo powiedzieć się nie da.
     • avatar
      Q'bot
      0
      Przeczytałem newsa dwa razy i w dalszym ciągu nie rozkminiłem jak będziemy w to grali... Wyjdę na ulicę z gatlingiem rozwalę wszystko dookoła, po czym wrócę do domu i wyłączę Get Even?
      • avatar
       makavel
       0
       sertiel
       To nie filmik a fragment gry.Ta gra tak będzie wyglądać :)

       neo937
       Nie sądzę aby ta gra miała wymagania Crysis. Gra będzie tworzona w zupełnie inny sposób. Dla wyjaśnienia polecam tan filmik. http://www.youtube.com/watch?v=6TEAtyUYZy8#t=92
       • avatar
        neo937
        -2
        Jeśli to będzie FPS, to uwaga uwaga, mało kto będzie zwracał uwagę na szczegółowość cegieł, ich tekstury czy poligony. A co dopiero dalej, jakieś super ekstra dokładne zadrapania na ścianach itp.

        Chcąc zaprezentować "fotorealistyczną" grafikę, to powinni zrobić przygodówkę, gdzie między chodzeniem po lokacjach, możemy pogapić się na tego typu krajobrazy.

        Druga sprawa - optymalizacja. Pewnie będzie potrzeba mega wydajnego komputera,żeby takie coś odpalić na maksa. Wyjdzie typowy Crysis, gdzie gameplay jest nie tyle ważny co ilość klatek na sekundę w rogu ekranu.
        • avatar
         lazar47
         -2
         0:41 Je*** Policje :D
         • avatar
          sertiel
          -6
          Ale porażka nic z gry tylko filmik jak chodzą z spluwami z paintball :D HHEHEHHE
          • avatar
           jeomax.co.uk
           0
           Jak tylko wydadza gre w wydaniu polskim z podlozonymi "profesjonalnie" glosami Cezarego Pazury i pani od "Moj maly kucyk", to zrobie kupe na srodku wlasnego salonu ;-)
           • avatar
            Konto usunięte
            0
            Ze zwiastunu się zbyt wiele dowiedzieć nie da. Renderowana grafika, zero gameplaya i zwiastun z kilkoma dziurami w murach. W moim odczuciu bez polotu - inna liga niż zwiastuny chłopaków z CDP i Platige Image.