Gry

Ghost Recon: Wildlands z wersją trial

przeczytasz w 1 min.

Ubisoft pozwala na sprawdzanie rozgrywki w Ghost Recon: Wildlands przez 5 godzin.

Chociaż Ghost Recon: Wildlands zadebiutowało kilka miesięcy temu, cena gry pozostaje na dość wysokim poziomie. Jeśli nie możecie podjąć ostatecznej decyzji o zakupie, to producent zdecydował się wyciągnąć pomocną dłoń.

Przygotował bowiem wersję trial, dzięki której można będzie zapoznać się z rozgrywką bez jakichkolwiek opłat. Trzeba jednak dodać, że jest to ukłon w stronę posiadaczy konsol PlayStation 4 i Xbox One (zainteresowani udać powinni się do PlayStation Store i Xbox Store). Gra dostępna jest także na PC, ale w tym przypadku tę platformę pominięto.

Wersja trial daje dostęp do całej gry, mamy jednak do czynienia z ograniczeniem czasowym. Bawić można się przez 5 godzin. Postępy zostaną zachowane i można będzie kontynuować zabawę po ewentualnym zakupie.


Źródło: Ubisoft

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  urejt
  0
  Nie kupie bo gra słabo chodzi na radeonach. Fajnie się gra, ale wolę nie nagradzać deweloperów, którzy robią gry pod jednego producenta kart graficznych.
  • avatar
   login1969
   0
   "Nie kupie bo gra słabo chodzi na radeonach. Fajnie się gra, ale wolę nie nagradzać deweloperów, którzy robią gry pod jednego producenta kart graficznych."No to im krzywdę zrobisz.Chyba splajtują przez ciebie.
   • avatar
    kitamo
    -2
    "gracze pecetowi i tak sobie przetestują na piracie" za 3....2....1    swoją droga wszystkie gry mogły by mieć takiego triala czasowego.