Płyty główne

Gigabyte "Year of the Snake Prize Draw" - do wygrania 4 płyty główne GA-Z77N-WIFI

przeczytasz w 1 min.

Platforma podkręcania, benchmark i uzyskany wynik jest dowolny.

Gigabyte Year of the Snake Prize Draw konkurs HWBot.org logo

Firma Gigabyte, z okazji chińskiego „Roku Wodnego Węża”, zorganizowała na portalu HWBot zawody "Year of the Snake Prize Draw", w których można wygrać aż cztery płyty główne GA-Z77N-WIFI.

W konkursie może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkownik portalu HWBot, a jedynym wymogiem jest wykorzystanie w zrzucie ekranowym potwierdzającym uzyskany wynik (dozwolone są tutaj wszystkie benchmarki dostępne na portalu) aplikacji CPU-Z z pomarańczowo-czarną skórką Gigabyte OC. Warto również wspomnieć, iż platforma podkręcania jest dowolna.

Zawody podzielone są na cztery, jednotygodniowe etapy. W każdym z nich do wygrania jest miniaturowa płyta główna Gigabyte GA-Z77N-WIFI. Wybór oraz ogłoszenie zwycięzców przypadnie na każdy piątek miesiąca: 8-go, 15-go, 22-go oraz 25-go lutego.

CPUID CPU-Z Gigabyte OC aplikacja zrzut ekranu

Szczegółowe informacje dotyczące „Year of the Snake Prize Draw” znajdziecie tutaj, natomiast tutaj możecie pobrać aplikację CPU-Z w wersji Gigabyte OC.

Gigabyte GA-Z77N-WIFI płyta główna zdjęcie opakowanie

Źródło: Gigabyte, HWBot, CPUID

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  jeomax.co.uk
  3
  Dobrze, ze w ogole mozna wygrac plyte GB nie posiadajac plyty GB, jak to nieraz robili :) Irytuja mnie bowiem konkursy typu "nakrec film, a wygrasz kamere".. lol, jakbym mial kamere, to nie potrzebowalbym drugiej.
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Na pewno mój amd 64 x2 z 2006 nie wygra.
   Płytę wygra osoba z procesorem wartym więcej niż mój komputer a płytę wywali bo po co mu ona jak ma lepszą.

   • avatar
    jinling
    -3
    Co to za konkurs ? Jestesmy w Polce jakby ktos nie wiedzial i tu mowi sie po polsku. Moze jeszcze konkursy po chinsku dla znawcow jezyka chinskiego !
    • avatar
     chmielx12
     0
     Bardzo dobrze, że robią jakieś konkursy. Na pewno przybędzie im klientów.
     • avatar
      COD418
      0
      Szkoda że nie można wybrać pod jaki proc chcemy płytę główną jak bym jakimś cudem wygrał to i tak mnie nie stać na Intela.