• benchmark.pl
 • Netflix
 • Daniel Craig jako Benoit Blanc na tropie kolejnej zagadki - zwiastun wygląda obiecująco
Filmy / seriale / VOD

Daniel Craig jako Benoit Blanc na tropie kolejnej zagadki - zwiastun wygląda obiecująco

przeczytasz w 1 min.

Kontynuacja Knives Out może i nie kusi polskim tytułem, ale są podstawy do nastawiania się na naprawdę dobrą komedię kryminalną.

Netflix promuje Na noże 2 nowym materiałem

Film Na Noże debiutujący w 2019 roku okazał się bardzo dużym sukcesem, zebrał świetne recenzje, wiele nagród i przyniósł naprawę spore zyski. Netflix zwietrzył interes i w efekcie jego starań to właśnie na tej platformie można będzie obejrzeć kontynuację (i dalsze części całej sagi także).

Glass Onion: A Knives Out Mystery, bo właśnie o niej mowa, na naszym rynku pojawi się pod tytułem Glass Onion: Film z serii Na noże. Znów będzie okazja do przyjrzenia się przygodom detektywa Benoita Blanca, tym razem rozwiązującego kryminalną zagadkę w Grecji. Nowy zwiastun dobrze wprowadza w przygotowywaną historię, a jednocześnie stara się pokazać wszystkich najważniejszych, barwnych bohaterów.

Glass Onion: Film z serii Na noże - zwiastun

Gwiazdorska obsada Glass Onion: A Knives Out Mystery

Jak podoba Wam się zwiastun? Niezależnie od odpowiedzi nie sposób nie zauważyć, że obsada robi wrażenie. Daniel Craig to nie jedyna dobrze znana i ceniona gwiazda światowego kina. W filmie występują także Edward Norton, Dave Bautista, Kate Hudson, Janelle Monae, Kathryn Hahn i Leslie Odom Jr.

Ważny jest też Rian Johnson, który zajął się scenariuszem i reżyserią. W tych jakże istotnych kwestiach nie zaszły więc zmiany względem poprzedniej części.

Premiera Na noże 2 już wkrótce

Glass Onion: A Knives Out Mystery to jedna z najważniejszych produkcji, jakie Netflix przygotował na ten rok, a już bez wątpienia na jego końcówkę. Premiera filmu odbędzie się tuż przed świętami, 23 grudnia.

Źródło: Netflix

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  piomiq
  -1
  Przecież to jakaś kalka innego filmu. Pomysł niezbyt świeży. To jakiś remake, odgrzewany kotlet.
  • avatar
   pawluto
   -2
   Nie wygląda to najlepiej...ni to komedia ni to kryminał...Czyli niestety porażka...