Gry

Gloomhaven – kultowa planszówka pojawi się na konsolach

przeczytasz w 1 min.

Gloomhaven to bez wątpienia jedna z najlepszych gier planszowych, jakie powstały. Od blisko dwóch lat znajduje się na pierwszym miejscu rankingu Board Game Geek. Flaming Fowl Studios oraz wydawca gry – Asmodee Digital ogłosili, iż zostanie wydana cyfrowa wersja na konsole.

Co wiadomo o nadchodzącym tytule?

Kilka miesięcy temu pojawiła się elektroniczna adaptacja Gloomhaven na pecety. Za jej wydaniem stali deweloperzy z Faming Fowl Studios oraz firma Asmodee Digital. Tym razem planują razem wypuścić cyfrową wersję na konsole, która ma pojawić się już w 2023 roku.

Na ten moment nie są znane żadne konkretne platformy. Informację z zapowiedzią oraz zwiastunem możecie obejrzeć poniżej:

Na więcej informacji będziemy musieli jeszcze poczekać. Jednak biorąc pod uwagę moment ogłoszenia zapowiedzi, możliwe, że stanie się to w nadchodzących tygodniach lub na tegorocznym Summer Games Fest.

Graliście w wersję planszówkową lub pecetową Gloomhaven? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: gameinformer.com, twitter

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Niemen_Crystal
    -1
    Czy wiecie, że szkło kryształowe wykorzystywane jest też w znanej biżuterii firmy Swarovski? Założyciel firmy i twórca legendy marki, Daniel Swarovski, sam produkował szkło kryształowe do swojej biżuterii, a jego autorska receptura jest tajna do dziś. Macie okazję ozdobić swój dom/mieszkanie i wydobyć z niego jeszcze więcej piękna dzięki misom i wazonom ze szkła kryształowego! Podrzucam wam link do takich mis i wazonów, serdecznie polecam
    niemencrystal,com/kategoria-produktu/misy-i-wazony/ (Zamieńcie przecinek na kropkę)