Gry

GOG po polsku - byliśmy na konferencji (wideo)

przeczytasz w 1 min.

...I zadaliśmy kilka pytań Marcinowi Traczykowi. Powiedział nam, dlaczego musieliśmy tyle czekać na polską wersję sklepu GOG i dlaczego było warto.

Wczoraj wystartowała polska wersja sklepu GOG – pojawił się polski język, ceny zostały dostosowane do naszego rynku, a kolekcja gier po polsku została rozszerzona. Wszystko to zostało ogłoszone podczas konferencji, na której nas również nie mogło zabraknąć.

Byliśmy tam, a Marcin Traczyk, który w GOG piastuje stanowisko Country Lead – Poland, poświęcił nam kilka chwil, by podzielić się konkretnymi informacjami na temat debiutu lokalnej wersji platformy. Zdradził, dlaczego tyle to trwało, jasno dał do zrozumienia, czego można się spodziewać i zapowiedział, że na tym nie koniec.

Posłuchajcie i zobaczcie sami – oto przygotowany przez nas materiał wideo:

Swoją drogą, przytuliliście już Strongholda HD i 3 gry od LK Avalon? Przypominamy, że czas na to macie tylko do jutra, do godziny 13.59.

Źródło: inf. własna

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Hezen
  7
  W końcu! Może dostane za to hejty ale napiszę jak to jest u mnie. Jestem z tych którzy najpierw pobierają "pirata" i jak gra jest warta kupna to robię to po jakimś czasie gdy ceny spadną.
  Jakieś 30 min temu kupiłem W1, W3 GOTY, Gothica 3, HL2 i jeszcze kilka gier się znajdzie do których mam sentyment i wrócę do nich w niedalekiej przyszłości.
  Ps. stać mnie żeby kupić grę zaraz po premierze, ale robię tak jak widać bo nie mam zamiaru płacić za gniota w ciemno... wolę tą kasę przepić lub przepalić niż pluć sobie w brodę że nabiłem komuś kabzę :>
  • avatar
   hideo
   6
   dziwię się że dopiero teraz, przecież realnie gog to polska firma pod wodzą CD Projekt zarejestrowana na Cyprze
   • avatar
    Vatharian
    1
    Jakie 3 gry? Widzę tylko AD2044 - coś jeszcze?