Internet

Google AutoDraw poprawi nasze bazgroły

przeczytasz w 1 min.

AutoDraw to darmowe narzędzie Google, które w miejsce naszych bazgrołów jest w stanie wstawić estetyczne obrazki. Działa doskonale.

Jeśli należycie do osób, które mają problem z narysowaniem nawet psa czy kota (albo prosiaka, jak ja), to Google wyciąga do was pomocną rękę. AutoDraw to narzędzie, które analizuje bazgroły użytkownika i przedstawia swoją, przeważnie ładniejszą (i bardziej jednoznaczną) alternatywę.

AutoDraw jest darmowym narzędziem opartym na uczeniu maszynowym i technologii rozpoznawania obiektów na obrazach. Jego powstanie prawdopodobnie nie byłoby możliwe, gdyby nie wypuszczona w ubiegłym roku gra „Quick, Draw!”, a więc kalambury z oprogramowaniem Google.

Narzędzie działa zarówno na smartfonach, jak i komputerach. Może okazać się pomocne nie tylko na co dzień, ale też podczas przygotowywania ulotek, zaproszeń lub innych tego typu materiałów. Całości dopełnia funkcja udostępniania obrazu w serwisach społecznościowych.

Sprawdź: AutoDraw.com

Źródło: TechSpot

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Q'bot
  6
  To tak naprawdę podpięcie OCR'a do bazy wektorów stoc'owych ;P
  Wszystkie rysunki nagle staną się identyczne...
  • avatar
   Filippo386
   4
   Dobre! Mogę się założyć, że moich rysunków nie rozszyfruje :)
   • avatar
    ckmckm
    1
    Próbowałem narysować penisa ale niestety program nie wykrył o co mi chodzi :/ Kiepski :P
    • avatar
     daniyal
     0
     Niczym prawdziwy grafik, pierwsze co narysowałem to oczywiście kutasa. System błędnie rozpoznał moje intencje. Ponowne próby spełzły na niczym. Program ten dopasowuje to co użytkownik narysował do swojej bazy rysunków. Nic nie poprawia, zamienia rysunek użytkownika na rysunek z bazy.
     • avatar
      daniyal
      0
      Niczym prawdziwy grafik, pierwsze co narysowałem to oczywiście ku*t*asa. System błędnie rozpoznał moje intencje. Ponowne próby spełzły na niczym. Program ten dopasowuje to co użytkownik narysował do swojej bazy rysunków. Nic nie poprawia, zamienia rysunek użytkownika na rysunek z bazy.