Aplikacje mobilne

Google Handwriting Input - pismo odręczne na Androidzie proste jak nigdy

przeczytasz w 1 min.

Google Android nie narzeka na brak ciekawych aplikacji. Do takowych właśnie zaliczyć trzeba także Google Handwriting Input.

Google Handwriting Input

Google Android nie narzeka na brak ciekawych aplikacji. Do takowych właśnie zaliczyć trzeba także Google Handwriting Input.

Przygotowana została ona przed Google i nie ma co ukrywać, że prace zająć musiały sporo czasu, ponieważ z założenia miała być to propozycja rozbudowana i dopieszczona w każdym calu. Wygląda na to, że w pełni się to udało, ponieważ Google Handwriting Input wypada naprawdę dobrze, o czym świadczyć mogą zresztą opinie samych użytkowników.

Nazwa aplikacji wyraźnie sugeruje, czego można się po niej spodziewać. Umożliwia ona korzystanie z pisma odręcznego, ale bez wątpienia warte podkreślenia jest to, iż mówimy tutaj o każdej aplikacji zainstalowanej na urządzeniu. Dodatkowo Google Handwriting Input wspiera aż 82 języki, w tym polski. Jeszcze milsze jest to, że dla aplikacji nie jest przeszkodą ani pismo drukowane, ani kursywa.

Aplikacja współpracuje z rysikami, ale z równie dobrym skutkiem tekst wprowadzać można palcem, a nawet przy użyciu komend głosowych.

Google Handwriting Input instalacjaGoogle Handwriting Input screen

Google Handwriting Input to aplikacja darmowa. Działa na smartfonach i tabletach z systemem Android w wersji 4.0.3 lub nowszej.


Pobierz: 

Google Handwriting Input na Androida


Źródło: inf. własna, digitaltrends, play.google

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  21
  Jestem ciekaw jak ta apka sprawdzi się u lekarzy :-D
  • avatar
   bizum
   1
   ciekawi mnie funkcja rozpoznawania pisma odręcznego z mowy xD