Smartfony

Stylistyka Google Pixel 2 nie spodoba się zwolennikom ostatnich trendów

przeczytasz w 1 min.

Google Pixel 2 ma zostać przygotowany przez HTC. Nie spodziewajcie się zmiany stylistyki względem zeszłorocznego modelu.

Jeden z najbardziej widocznych ostatnio trendów na rynku smartfonów to bez wątpienia odchudzanie ramek wokół ekranów. Wedle obiegowej opinii oceniany jest on bardzo dobrze i jeśli również z tym sympatyzujecie to Google Pixel 2 nie wyda Wam się atrakcyjny.

Evan Blass (@evleaks) opublikował zdjęcia smartfona. Potwierdzają one wcześniejsze doniesienia, które sugerowały, iż stylistyka będzie bardzo podobna do tej, z jaką mieliśmy do czynienia przy okazji zeszłorocznego modelu. Oznacza to, że nie można nastawiać się na przywoływane już smukłe ramki wokół wyświetlacza.

Google Pixel 2

Wspomniane źródło zdradza kilka dodatkowych informacji. Google Pixel 2 ma zostać przygotowany przez HTC i oferować frontowe głośniki stereo oraz technologię Edge Sense znaną z HTC U11. Zabraknąć ma natomiast złącza słuchawkowego.

Pewne jest przy tym, że nie będziemy narzekać na wydajność. Zapewniać ma ją bowiem procesor Qualcomm Snapdragon 835 lub Qualcomm Snapdragon 836. Smartfon posiadać ma też 4 GB RAM i rzecz jasna najnowszą wersję systemu Google Android.

Spodziewać wypada się też premiery Google Pixel XL 2. Co jednak interesujące, ten model przygotować ma LG.

Źródło: @evleaks

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Marucins
  4
  A później weź taki telefon bez przypadkowego naciśnięcia czegoś na ekranie.
  Chcę aby telefon miał ramki ale minimalistyczne.
  • avatar
   Konto usunięte
   3
   Co oni z tym złączem słuchawkowym ?
   • avatar
    Maxdamage
    1
    Nie ma złącza słuchawkowego -> śmietnik.

    Naprawdę, ludzie zapomnieli czasów sony-eryka i przejściówek do po prostu wszystkiego, ja się technologicznie nie chcę cofać.
    • avatar
     Yamaraj6
     0
     Brak złącza, ogromne ramki pewnie project tango nieobsługiwany i jeszcze do tego cena z kosmosu jak za pierwszą wersję Pixela. Google by się mogło zacząć szanować.
     • avatar
      kot-kreskowy
      -1
      No nieeee, znowu prostokąt, a już oczekiwałem czegoś przełomowego. ha ha.
      • avatar
       mirage
       -2
       "Wspomniane źródło zdradza kilka dodatkowych informacji. Google Pixel 2 ma zostać przygotowany przez HTC i oferować frontowe głośniki stereo oraz technologię Edge Sense znaną z HTC U11" , a tymczasem na końcu "Co jednak interesujące, ten model przygotować ma LG.". Czy ja czegoś nie rozumiem?
       • avatar
        endrju_pl
        0
        Rynek zweryfikuje czy to dobra droga.