Mobile

Google Watch pojawi się w ciągu kliku miesięcy?

przeczytasz w 1 min.

Specyfikacja techniczna urządzenia pozostaje sporą niewiadomą, ale już teraz mówi się, że gadżet zintegrowany zostanie z Google Now.

Google Watch przecieki

W ostatnim czasie bardzo dużo mówi się o inteligentnych zegarkach, które w swojej ofercie chce mieć coraz więcej producentów. Wygląda na to, że kolejny SmartWatch, jaki pojawi się na rynku może wyjść spod skrzydeł Google.

Temat Google Watch nie pojawia się zresztą po raz pierwszy. Do tej pory sugerowano jednak, że producent dysponuje jedynie projektami i na finalne urządzenie trzeba będzie jeszcze długo poczekać. Innego zdania jest jednak The Wall Street Journal, wedle którego masowa produkcja Google Watch może rozpocząć się jeszcze w tym roku, dzięki czemu SmartWatch będzie mógł trafić do sprzedaży na początku 2014 roku.

Specyfikacja techniczna urządzenia pozostaje sporą niewiadomą, ale już teraz mówi się, że gadżet zintegrowany zostanie z Google Now i będzie w stanie współpracować ze zdecydowanie większą ilością urządzeń niż chociażby Samsung Galaxy Gear.

Ten ostatni ma też problem z bardzo krótkim czasem pracy na jednym cyklu ładowania i zdaniem informatorów The Wall Street Journal, Google Watch będzie konstrukcją niezwykle energooszczędną tak, by użytkownicy mogli ładować go jak najrzadziej.

Jeśli Google Watch rzeczywiście zadebiutować ma na rynku w ciągu kilka najbliższych miesięcy, to już wkrótce pojawić powinny się kolejne, być może już bardziej konkretne informacje na jego temat.

Źródło: techradar

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dragonik
  5
  Nie widzę zastosowania tych "zegarków" niby rozszerzenie do smartfona ale tak trudno wyjąć go z kieszeni żeby zobaczyć wiadomość albo godzinę.
  • avatar
   exposiure
   1
   Ciężko wyczuć co z tego będzie, może jakimś cudem będzie to rozchwytywany gadżet, w takim przypadku żaden "gigant" nie może przegapić okazji.

   Google robi porządne i porządne i przemyślane rzeczy, może będzie to coś lepszego niż szajsung.
   • avatar
    carbo888
    0
    z Google Cam i Google Mic, nsa już zaciera rączki
    • avatar
     wdowa94
     0
     Nareszcie! Nareszcie zegarek który będę musiał podłączać co noc do ładowarki.
     Wohoo! Nigdy nie podłączałem zegarka do ładowarki, ba- Wymiana baterii po 2 latach była tak ekscytująca, to co dopiero będzie przy ładowaniu jednej CO NOC!
     To się nazywa postęp?