Gry

Gra Darksiders III jest coraz bliżej (i wygląda coraz lepiej)

przeczytasz w 1 min.

Premiera gry Darksiders III jest już naprawdę blisko. Aby zachęcić do jej zakupu tych, którzy do tej pory pozostawali niezdecydowani, przygotowane zostały dwa materiały wideo: zwiastun i gameplay.

Już tylko niespełna dwa miesiące dzielą nas od premiery gry Darksiders III. Firma THQ Nordic kontynuuje więc zachęcanie do najnowszej produkcji w swoim katalogu. W sieci pojawił się nowy zwiastun zatytułowany „Force Hollow” oraz 6-minutowy zapis rozgrywki.

Nowy trailer pozwala spojrzeć na Furię, która modyfikuje swoją formę (bo będzie miała taką możliwość), by skuteczniej walczyć ze swoimi przeciwnikami. Tytułowe „Force Hollow” umożliwia protagonistce zbierać energię i precyzyjnie koncentrować ją później na przeciwnikach. Na (efektownym) zwiastunie widzimy też olbrzymi młoto-topór, z którego podczas rozgrywki niejednokrotnie zrobimy użytek…

Na kanale IGN pojawił się także nowy zapis rozgrywki, dzięki któremu możemy przyjrzeć się walce Furii z jednym z Grzechów Głównych, mianowicie z Lenistwem. Trzeba przyznać, że widać pewne poprawki w porównaniu do poprzednich materiałów, co pozwala żywić nadzieję, że gotowy produkt będzie co najmniej tak dobry, jak dwie poprzednie części.

Przypomnijmy, że premiera Darksiders 3 została zaplanowana na 27 listopada. Gra trafi na pecety oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Od jej sprzedaży zależeć będzie, czy przygotowana zostanie także „czwórka”, na która twórcy mają już ponoć pomysł.

Źródło: THQ Nordic, IGN, Dark Side of Gaming

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!