Gry

Grając w Cyberbike dbasz o kondycję

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
10 komentarzy Dyskutuj z nami

Rodzimy dystrybutor gier wideo, firma IQ Publishing, poinformowała, że w jej ofercie pojawiła się gra na konsolę Wii w zestawie z rowerem treningowym.

"Cyberbike" to gra stworzona przez studio BigBen na konsole Nintendo Wii. Rozgrywka polega na poruszaniu się za pomocą różnych pojazdów po świecie nazwanym Cyclo i oczyszczeniu go z wszelkich zanieczyszczeń. Wehikuły, które zostały udostępnione graczom to zarówno dwukołowy rower, jak i inne lądowe oraz powietrzne i wodne pojazdy.

Jednak nie sama gra jest najciekawsza, a kontroler, jaki znajduje się z nią w zestawie. Poruszanie bowiem odbywa się przy użyciu rowerka treningowego. Tak więc produkcja nada się idealnie do urozmaicenia standardowego treningu. Warto też dodać, że pojazd w grze porusza się taką samą prędkością co my w rzeczywistości.

 

Gra "Cyberbike" z kontrolerem dostępna jest w cenie 649 zł i przeznaczona jest dla osób powyżej 3 roku życia
(i masie ciała nie przekraczającej 95 kg).

 

 

Źródło: IQ Publishing

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Szymon331
  Ale to nie to samo co szybki downhillowy zjazd dostarczający prawdziwych niesamowitych wrażeń...
 • avatar
  Konto usunięte
  Najlepiej to wcale nie wychodzić na dwór, bo po co, przecież można sobie pojeździć w domu, pograć w golfa w domu, w tenisa itd itd...

  Najważniejsze pytanie, czy to sie w ogóle nadaje do ćwiczeń. Moim zdaniem na pewno nie.
 • avatar
  Darxis
  Nie wolno ważyć ponad 95 kg. Czyli osoby które będą mogły zagrać nie maja po co schudnąć
 • avatar
  Konto usunięte
  Prawdopodobnie na rynek amerykański rzucą specjalnie wzmocnioną konstrukcję - no chyba że to jednak skierowane do dzieci jest ;)

  Co do samego sportu przed ekranem - lepszy rydz niż nic. A nie każdy ma warunki do jeżdżenia bez ryzyka utraty życią. W Trójmieście żyć nie umierać :) Ale zimą w ramach treningów to nie gorsze niż w klubie fitness a taniej wyjdzie.
 • avatar
  Konto usunięte
  "...Warto też dodać, że pojazd w grze porusza się taką samą prędkością co my w rzeczywistości..."

  To chyba jakieś 3 machy ;) Niby ok... ale gracz NIE porusza się względem 'rzeczywistości'... czyli stoi w miejscu... v=0 m/s -> wniosek na tym gadżecie nie pogracie ;) Tak miało być? Może inaczej. Będę bił 'time attack' jeżeli wykupię bilet w PLL LOT i pozwolą mi odpalić wii? Czy raczej pozostaje mi InterCity?

  Piszcie troszkę z głową. Ludzie bezkrytycznie czytaja takie informacje a potem się dziwią czemu ich nie rozumieją. Wiem, że trudno czaem coś zweryfikować, ale ... redakcja jest spora, ktoś to zatwierdza, tzn. musi przeczytać i niekoniecznie może być związany z tematem, ale to tym lepiej bo zwraca się uwagę na inne elementy niż autor news'a.

  Walczycie o markę i zwiększacie świadomość, tam gdzie zawodzi szkoła, środowisko. Trafiacie do młodych ludzi i uczcie ich myśleć samodzielnie, a nie wlewjacie papke.

  Pozdrawiam
 • avatar
  Konto usunięte
  www.tacx.nl
  tu jest prawdziwy sprzęt do treningu na rowerze, nie jakaś zabawka.