Gry PlayStation 5

Masz PlayStation 5 i uwielbiasz wyścigi? Ta wiadomość Ci się nie spodoba

przeczytasz w 1 min.

Gran Turismo 7 można w ciemno typować na tytuł, po który posiadacze PlayStation 5 będą sięgać bardzo chętnie. Problem w tym, że na taką możliwość jeszcze poczekają.

Gran Turismo 7 nie zadebiutuje w tym roku

W ostatnich miesiącach o Gran Turismo 7 było bardzo cicho. Dziś się to zmieniło, ujawniona informacja jest bardzo ważna, ale i nie brzmi szczególnie przyjemnie. Premiera Gran Turismo 7 odbędzie się dopiero w 2022 roku. Przedstawiciele Sony potwierdzili to w rozmowie z portalem GQ.

„GT7 ucierpiało z powodu wyzwań produkcyjnych związanych z COVID i dlatego data premiery zmieni się z 2021 na 2022 rok. Z powodu trwającej pandemii jest to dynamiczna i zmieniająca się sytuacja, a niektóre krytyczne aspekty produkcji gry zostały spowolnione w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Podamy więcej szczegółów na temat daty premiery GT7 gdy będą już ustalone.”

Nie pierwsza i nie ostatnia podobna informacja

Rzecz jasna w tym momencie nie ma co liczyć na konkretniejszy termin, ale patrząc na aktualną datę w kalendarzu łatwo zauważyć, że na szansę zabawy przy Gran Turismo 7 zainteresowani poczekają być może nawet niecałe dwa lata. To ten najbardziej czarny scenariusz, przynajmniej na ten moment. W całej tej sytuacji z pandemią nie da się wykluczyć, że za jakiś czas będziemy na niego patrzeć zdecydowanie przychylniej.

Polyphony Digital nie jest jedyną ekipą, która zmienia plany i dostrzega, że potrzebuje więcej czasu na prace niż początkowo zakładano. Maciej surowo ocenił aktualną sytuację i liczbę gier, dla których warto kupić PlayStation 5. Wielu z Was podzieliło takie stanowisko w komentarzach, jak widać sytuacja zmienia się, ale na gorsze. Tym bardziej, że Gran Turismo 7 może okazać się nie jedynym, ale jednym z kilku większych tytułów, na które trzeba będzie poczekać dłużej.

Źródło: gq-magazine

Warto zobaczyć również:

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  jaras666
  5
  Biorąc pod uwagę dostępność konsol to może nie być aż tak zła wiadomość.
  • avatar
   silvver
   5
   Ktoś jeszcze w ogóle wierzy w Polyphony Digital? Po crapowatym GT:S - do którego nie chciało im się żadnego updejta na PS5 wydać, pomimo, że zapewniali na początku zeszłego roku jakie to niesamowite wrażenia dostarczy dual sense w ich grze. GT:S ma do zaoferowania tylko grafikę i model jazdy, reszta niestety leży i specjalnie nawet nie chcieli tego przez te lata zmieniać. Nawet w stosunku do GT:6 to był krok w tył, a gadki "a bo to nie jest pełne Gran Turismo" to sobie możecie pociskać.
   Lubiłem GT5 i GT6, ale po dostaniu w twarz (szybkie wyłączanie serwerów) i kopniakowi w bok (GT:S) mam obawy co do GT7.
   • avatar
    brettsinclairdannywilde
    2
    Jeżeli tak ma wyglądać dostępność sprzętu, to już lepiej żeby developerzy podarowali sobie premiery gier w 2021 roku, bo jak tu sprzedać gry kiedy nie ma komu ...
    • avatar
     k0zik
     2
     No to na spokojnie można poczekać na poprawę z dostępnością konsol.
     • avatar
      raffal81
      2
      Nie dziwie się, wydawać teraz grę, którą mało kto będzie mógł kupić.
      • avatar
       rlego
       0
       hmm, co w tym co pokazali nextgenowego?