Gry

Zobacz najnowszy zwiastun gry GTA 5

przeczytasz w 1 min.

W rolach głównych ponownie znalazła się trójka bohaterów, którzy nie będą należeć do grzecznych chłopców.

GTA 5 gra zwiastun

Wygląda na to, że tuż przez premierą GTA 5, Rockstar Games postanowiło jeszcze bardziej podkręcić atmosferę wokół tego tytułu. Dla nas oznacza to jedno - jeszcze większą dawkę informacji na jego temat.

Premiera gry jest już niezagrożona. Kilka dni temu pisaliśmy, iż uzyskała on status gold, a to zawsze jednoznaczne jest z zakończeniem prac. 17 września gracze mający w swoich domach konsole PlayStation 3 i Xbox 360 tłumnie zawitać powinni do sklepów po swój egzemplarz i czym prędzej popędzą z nim powrotnie, by wreszcie zanurzyć się w Los Santos.

Rockstar Games co jakiś czas dzieliło się z graczami nowymi materiałami z gry, ale głównie były to suche informacje, które od czas do czasu wzbogacano o obrazki. Sporadycznie natomiast decydowano się na publikację materiałów wideo, których to przecież gracze najbardziej pożądają.

Na szczęście mieliśmy kilka wyjątków, a kolejny z nich zapowiedziano kilkanaście godzin temu. Słowa dotrzymano i dzięki temu możemy cieszyć się kolejnym zwiastunem gry. W rolach głównych ponownie znalazła się trójka bohaterów, którzy nie będą należeć do grzecznych chłopców. Wszyscy chyba jednak właśnie na to liczą, bo dzięki temu zabawa będzie tutaj najprawdopodobniej niezwykle wciągająca.


Źródło: rockstargames, youtube

Komentarze

34
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  bankaigoku
  20
  Ponownie taka sama opinia: Nie no ekstra, pewnie zamówiłbym przedpremierowo GTA V. Gdyby nie to ,że Rockstar po raz kolejny ma głęboko w Du*ie graczy PC , i nawet nie wyda oświadczenia typu: "Gta V na pc nie będzie" , "Gta V na pc będzie później" lub coś podobnego aby sprawa była jasna.
  • avatar
   Patrick.
   14
   Powtórzę mój komentarz: We want PC !
   • avatar
    SoundsGreat
    4
    Koledzy, Wy serio uważacie, że V NIE wyjdzie na PCty?
    • avatar
     Konto usunięte
     2
     Optymalizacja w IV była do du.y a w V jak będzie miało być podobnie to raczej zostanie gra na konsole.Bo świat i możliwości w gtaV są jeszcze większe.Ddlaczego GTAV jest na PlayStation 3 i Xbox 360 a nie na nową generacje konsol ? proste,była by na nowe konsole to i PC by się załapał :)
     • avatar
      Konto usunięte
      2
      Przecież specjalnie milczą z wersją na PC bo gdyby zapowiedzieli wydanie gry w wersji na konsole i PC w tym samym czasie to by mieli małe zyski z wersji na konsole bo by każdy kupował wersje na PC, a tak przemilczą przez pewien czas temat o wydaniu gry na komputery to niecierpliwi kupią im tą wersje na konsole.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Piękny trailer. Już szukam tytułu muzyki z filmiku:)
       • avatar
        -AKATSUKI-
        -1
        Poprosze jeszcze PC a najlepiej do konca tego roku i gitara gra.
        • avatar
         kiciak1488
         -1
         Pewnie wyjdzie przed świętami żeby urwać więcej kasy
         • avatar
          Konto usunięte
          -3
          :)
          • avatar
           raffal81
           -5
           Juz odkurzam PS3 ;))))
           • avatar
            PLKillaz
            -10
            Haha pełno tutaj PC-towych napinaczy, którym żal dupę ściska że nie zagrają w tym samym czasie co konsolowcy. A żeby sobie to zrekompensować hejtują wersje na konsole - gówniana grafa, spadki fps etc. Nic tylko gorycz wylewa się z waszych postów, typowe zachowanie polaczków. Pzdr polaki cebulaki