• benchmark.pl
 • Gry
 • GTA Online się rozrasta - dodatek Szefowie i inni przestępcy
Gry

GTA Online się rozrasta - dodatek Szefowie i inni przestępcy

przeczytasz w 1 min.

Dzięki najnowszemu dodatkowi gracze mogą zakładać i prowadzić własne organizacje przestępcze. Wreszcie się doczekaliśmy.

GTA Online Szefowie

Szefowie i inni przestępcy – takim tytułem obdarzony został nowy dodatek do GTA Online, który przynosi ze sobą nowe sposoby na stanie się ikoną przestępczego światka. Sieciowe dzieło studia Rockstar stale się rozrasta – i na szczęście robi to dobrze.

Jakie konkretnie nowości wprowadza dodatek? Przede wszystkim pozwala graczom zakładać i prowadzić własne organizacje przestępcze. Mogą oni zatrudniać i zwalniać innych graczy (maksymalnie 3) oraz rywalizować o szacunek i pieniądze z innymi gangami. 

Aby mieć taką możliwość trzeba jednak mieć na koncie co najmniej milion GTA$. Nie stać was? To najpierw zatrudnijcie się u kogoś innego. W tym celu możecie ustawić w swoich telefonach status „szukam pracy”. Taka praca daje wam dostęp do broni i amunicji, szybszą regenerację zdrowia oraz… nowe źródło utrzymania.

GTA Online Szefowie auto

Praca dla VIP-ów to także nowe tryby zabawy, w których rywalizujemy z innymi organizacjami oraz policją. Pojawiły się też superjachty u wybrzeża Los Santos, które mogą stać się naszymi domami. Całości dopełniają zaś: 10 nowych samochodów, 2 śmigłowce, kilkanaście domów i apartamentów oraz ubrania i akcesoria. Gracze mogą teraz także nabyć piątą posiadłość.

Dodatek Szefowie i inni przestępcy od kilku dni wprowadzany jest w formie automatycznej aktualizacji na PC, Xbox OnePlayStation 4. Poniżej możecie obejrzeć premierowy zwiastun:

Źródło: Cenega, Rockstar

Komentarze

17
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Michur
  2
  "Aby mieć taką możliwość trzeba jednak mieć na koncie co najmniej milion GTA$. Nie stać was?"
  Przecież w tej grze "hakiery" rozdaja hajs na lewo i prawo a za przyjmowanie tej kasy nie blokuja online, generalnie na serwerach panuje jeden wielki burdel.


  • avatar
   kawon
   2
   Mogliby zrobić wielki update dla podstawki.
   Poprzez długie oczekiwanie na serwery, oczekiwanie na innych graczy(jakbym sam nie mógł robić misji?) znudziło mi sie granie w online.
   • avatar
    PIRAT_PL
    1
    Póki co startuję z tym dodatkiem ale same zadania dla ekipy przestępczej są super ;)
    Dobre dla paczki znajomych grających wspólnie w wolnym czasie
    • avatar
     piccardo
     1
     Wszystko fajnie ale przed uptade nie było sesji bez cheatera, po uptade 2dni były bez i znów się zaczyna... Niestety nie rozumiem osób tworzących te programy z takimi opcjami ani używających.
     • avatar
      adam6056
      1
      Chętnie pograłbym ale właśnie... cheaterzy....
      Dopóki nie ograniczy Rockstar konkretnie ich liczbę i nie zapanuje nad Online to nie ma po co wracać do tej gry
      Więcej wyszukiwania nowej gry niż samej zabawy
      • avatar
       Lonnger
       0
       Wszyscy piszecie o cheaterach... Ja ich nie doświadczam, albo nie są tacy irytujacy. Mamy zgraną ekipę 4 osobową i sobie pykamy w każdy wtorek w misje od 20:00 do 22:00:) A jak chcemy to robimy zadymę na jakiejś sesji, a jak sie zdarzy ktoś z cheatami to wtedy staramy się go dojechać dla funu:)

       Zgrana ekipa jest potrzebna:) Sam bym w online już dawno nie grał.