• benchmark.pl
  • Gry
  • Na Halo Wars 2 trochę poczekamy, ale wygląda na to, że warto
Gry

Na Halo Wars 2 trochę poczekamy, ale wygląda na to, że warto

przeczytasz w 1 min.

Podczas Gamescomu przedstawiony został fragment rzeczywistej rozgrywki z trybu multiplayer.

Do premiery Halo Wars 2 pozostało jeszcze kilka miesięcy i dla miłośników strategii mogą to być bardzo długie miesiące. Dwuminutowy zapis rozgrywki z trybu multiplayer nie będzie może dużym uprzyjemnieniem tego wyczekiwania, ale zawsze to coś.

Halo Wars 2 to jedna z gier będących częścią programu Xbox Play Anywhere, co oznacza, że kupujemy raz, a gramy na Xbox One i pececie z Windows 10. Niestety twórcy nie zdecydowali się na możliwość współgrania na obu platformach, ale wcale nie oznacza to, że multiplayer będzie przez to gorszy.

Nowy filmik z Gamescomu trwa niespełna dwie minuty, ale potrafi narobić apetytu. Widzimy na nim zapis z rozgrywki wieloosobowej, a konkretnie z trybu Stronghold na mapie Rift. Wideo to także okazja, by przyjrzeć się oprawie wizualnej i interfejsowi. I co tu dużo mówić, jeżeli „jedynka” przypadła wam do gustu, to tym razem nie powinno być inaczej.

Nad Halo Wars 2 czuwają ekipy Creative Assembly (ojcowie Total War) oraz 343 Industries (uniwersum Halo). Jest to strategia czasu rzeczywistego, która gwarantować ma dynamiczną akcję oraz wciągającą historię (więcej na temat fabuły w naszym poprzednim newsie). Twórcy starają się też ponoć o dużą liczbę trybów zabawy.

Premiera gry Halo Wars 2 planowana jest na 21 lutego 2017 roku. Możliwość wzięcia udziału w beta testach nie będzie nam dana dużo wcześniej.

Źródło: VG247

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    0
    Paradoks - najlepszy RTS 2016 na PC to konwersja z konsol :D