Gadżety

Ten głośnik to tak naprawdę dwa głośniki

przeczytasz w 1 min.

Jak z głośnika zrobić dwa? Swoje rozwiązanie zaprezentowała niedawno firma Hama. Jej Soundcup-D daje się rozłożyć na dwie części działające razem lub niezależnie od siebie

Większość przenośnych głośników na rynku to modele mono. Nie Hama Soundcup-D. A przynajmniej nie po tym, jak rozłoży się go na dwa elementy. W rzeczywistości bowiem ten jeden głośnik złożony jest z dwóch. W zależności od tego, czego potrzebujemy, mogą one razem tworzyć system stereo albo też działać zupełnie niezależnie, czyli odtwarzać muzykę z innego źródła. Każda część ma nie tylko własny przetwornik i odbiornik Bluetooth, ale też włącznik. 

Hama Soundcup-D głośnik

Hama Soundcup-D to 2 głośniki Bluetooth. Obydwa mocne

Taka nietypowa konstrukcja nie jest jedyną cechą, która może się podobać w głośniku Hama Soundcup-D. Kolejne to relatywnie duża moc (po 10 W na głośnik), przyzwoite brzmienie, czas pracy sięgający 6 godzin (po trzygodzinnym ładowaniu) oraz wodoszczelność zgodna z wymogi klasy IPX7. Co oznacza to ostatnie? Ano to, że gadżet może spędzić pół godziny pod wodą, na głębokości do 1 metra.

Głośnik Hama Soundcup-D wyląduje na polskich półkach sklepowych w ostatnim kwartale tego roku. Jego cena w złotówkach nie jest znana – producent podaje jedynie kwotę 79,99 euro. Czy to dużo? To zależy od tego, co ten gadżet w rzeczywistości będzie miał do zaoferowania. Na razie jednak brzmi to wszystko naprawdę kusząco.

Źródło: Hama

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!