Ciekawostki

HBO GO (wreszcie!) z trybem offline

przeczytasz w 1 min.

Do tej pory serwis HBO GO pozwalał na oglądanie filmów i seriali tylko wtedy, gdy miało się dostęp do Internetu. Teraz sytuacja zaczyna się zmieniać. Oficjalnie wprowadzony został tryb offline.

HBO GO Offline już dostępne

Trochę to trwało, ale w aplikacji HBO GO wreszcie pojawił się tryb offline. Oznacza to – ni mniej, ni więcej – że będziemy mogli pobierać filmy i seriale z katalogu serwisu do późniejszego oglądania bez dostępu do Internetu. To dobre rozwiązanie, gdy wybieramy się w podróż w miejsce oddalone od cywilizacji albo po prostu chcemy zaoszczędzić pakiet danych. 

Na stronie pomocy technicznej odnajdujemy informację, że każdy użytkownik będzie mógł pobrać maksymalnie 25 elementów, których oglądanie trzeba rozpocząć w ciągu 30 dni i ukończyć w ciągu 48 godzin. Co już nie jest napisane, ale okazuje się prawdą, nie wszystkie filmy i seriale będzie można konsumować w taki sposób – o ile o autorskie produkcje HBO można być spokojnym, to już z tymi pochodzącymi od zewnętrznych dystrybutorów bywa różnie. Jest coś jeszcze, co trzeba wiedzieć… 

HBO GO - pobieranie tylko w aplikacji na Androida

Aktualnie opcja pobierania treści w HBO GO jest dostępna wyłącznie w aplikacji na smartfony i tablety z systemem Android (od 5.0 wzwyż). Na razie nie jest jasne, kiedy (i czy w ogóle – choć trudno przypuszczać, by miało być inaczej) funkcja trafi do użytkowników iUrządzeń. 

HBO GO - darmowy miesiąc zmieni się w darmowy tydzień

Z informacji mniej przyjemnych z obozu HBO GO: od 21 października tego roku darmowy okres próbny będzie skrócony z 30 do zaledwie 7 dni. Choć właściciel oficjalnie tego nie mówi, prawdopodobnie jest to próba walki z oszustami tworzącymi i sprzedającymi darmowe konta w sieci.

Źródło: HBO, inf. własna

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  Redaktorze założyłem specjalnie konto żeby Ci podziękować za tego news'a. Zresztą od dawna się przymierzałem. BTW piszesz na fajne tematy 100% mój neurotyp tematyczny. Dzięki!!!
  • avatar
   Kenjiro
   0
   Tylko Android, czy również Android TV? Ktoś wie, sprawdzał?