Gry

Heavy Rain (PS3) – kłopoty edycji kolekcjonerskiej

przeczytasz w 1 min.

Wczorajsza premiera jednej z najbardziej oczekiwanych produkcji na konsole Playstation 3 nie obyła się komplikacji. Problemy z edycją kolekcjonerską gry skłoniły Sony do wydania oficjalnego oświadczenia w tej sprawie.

Sony Computer Entertnainment Polska w imieniu Sony Computer Entertnainment Europe poinformowało dziś, że z przyczyn technicznych obejmujących całą Europę, ekskluzywny soundtrack do gry Heavy Rain w ramach Edycji Kolekcjonerskiej, będzie do pobrania z PlayStation Store dopiero od czwartku 4 marca.

Firma zaleca klientom, którzy zakupili Edycję Kolekcjonerską Heavy Rain, aby wykorzystali kod upoważniający do ściągnięcia dodatków do gry po 4 marca 2010 r.  Osoby, które zrealizowały już jednak kod dołączony do Edycji Kolekcjonerskiej Heavy Rain
lub zrealizują go do 3 marca 2010 włącznie, proszone są po 4 marca o telefoniczne skontaktowanie się z Polskim Centrum Obsługi Klienta PlayStation w celu uzyskania darmowego, dodatkowego kodu umożliwiającego pobranie soundtrack’u z gry Heavy Rain.

A oto kontakt do Polskiego Centrum Obsługi Klienta PlayStation - tel. 0801 230 000.

Źródło: informacja prasowa SCEP

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mariano84
  0
  To jest jakaś kpina. Mieli na to tyle czasu, żeby wszystko zapiąć na ostatni guzik i w dzień premiery dają d.... Własnie dlatego nienawidze tej firmy od pewnego czasu, za politykę jaką prowadzą.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   "...Playstation 3 nie obyła się komplikacji."
   nie powinno być: bez komplikacji?;)
   • avatar
    Szymon331
    0
    Żesz... o grze dowiadywałem się kilka lat temu a ona dopiero teraz wychodzi? Nie śpieszyli się ci twórcy...
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     polecam newsa na ps3site.pl o tym właśnie problemie...
     proszę nie wprowadzać ludzi w błąd starymi newsami, wszystko już działa poprawnie - 24 luty czyli premiera i wszystko działa
     • avatar
      tom_1984
      0
      Czy chodzi o ten soundtrack co jest dostępny w sieci od kilku dni?