Gry komputerowe

Heroes of the Storm doczeka się beta testów - start w styczniu

przeczytasz w 1 min.

Pewne było, iż o tytule tym usłyszymy coś podczas BlizzCon 2014. Tak też się stało, a producent ujawnił nie byle jakie informacje.

Heroes of the Storm gra

Od zapowiedzi Heroes of the Storm minęło już sporo czasu. Jak miewa się jeden z projektów, nad którym cały czas intensywnie pracuje studio Blizzard?

Pewne było, iż o tytule tym usłyszymy coś podczas BlizzCon 2014. Tak też się stało, a producent ujawnił nie byle jakie informacje. Dowiedzieliśmy się bowiem, iż w 13 stycznia wystartują wreszcie beta testy gry. Będą one miały niestety charakter zamknięty, ale szukać szczęścia warto, a zrobić można to na oficjalnej stronie gry gdzie trwają zapisy.

"Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za czas, który spędziliście wspólnie z nami podczas testów technicznej wersji alfa. To dzięki waszym opiniom i sugestiom, które zebraliśmy w ciągu ostatnich ośmiu miesięcy, mogliśmy uczynić z Heroes of the Storm jeszcze lepszą grę. Pragniemy jak zawsze podziękować wszystkim, którzy dzielili się z nami swoimi spostrzeżeniami. Wprost nie możemy się doczekać stycznia, kiedy podejmiemy naszą przygodę z Heroes w jeszcze szerszym gronie testerów!"

A skoro przy BlizzCon 2014 już jesteśmy to nie sposób pominąć jeszcze jednej informacji. Na imprezę przygotowany został bowiem nowy zwiastun Heroes of the Storm.

"Przedstawiamy nowych bohaterów, pola bitewne i funkcje, które już wkrótce pojawią się w grze Heroes of the Storm. Zwiastun został po raz pierwszy zaprezentowany podczas ceremonii otwarcia na konwencie BlizzCon 2014."


Źródło: eu.battle.net

Komentarze

20
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  rafcik_er
  15
  http://zapodaj.net/images/4e47763360f79.jpg

  I weź tu nie używaj adblocka... miałem format jeszcze nie zainstalowałem go na na benchmarku milion reklam... OMG
  • avatar
   Konto usunięte
   4
   Nie rozumiem sukcesu tego gatunku :)
   • avatar
    Konto usunięte
    3
    Ja dostałem klucz do Alfy i nawet nawet :P