Gry komputerowe

Pożarsky z płomiennym zapałem dołącza do bohaterów Heroes of the Storm

przeczytasz w 1 min.

Wypalacz Weteran kapral Miles Lewis, znany raczej jako Pożarsky, jest już gotowy do walki w świecie gry Heroes of the Storm.

Może rozlewać olej, by spowalniać przeciwników, strzelać płomieniami oraz przywoływać bunkier stanowiący schron dla niego, jak i dla jego sojuszników – to najważniejsze zdolności Pożarsky’ego, czyli Wypalacza Weterana, który na początku stycznia pojawił się w świecie Heroes of the Storm.

Nowy wojownik w Nexusie to dystansowy tank, z którym lepiej nie zadzierać. Jego najmocniejszą cechą jest wprawdzie przetrwanie, ale funkcjonalność, złożoność i obrażenia również ma na wysokim poziomie. Tak tego bohatera przedstawia Blizzard:

„W sercu kaprala Milesa „Pożarsky'ego” Lewisa zawsze tliła się iskra fascynacji ogniem. Jego pasja stała się jednak prawdziwie piromańską maestrią dopiero gdy wstąpił w szeregi Rekieterów Raynora. Od tamtego momentu spopielił niejedno pole walki, zawsze z tym samym, płomiennym zapałem”.

Jak zwykle twórcy przygotowali również film z omówieniem postaci i jej prezentacją w akcji. Jeśli macie ochotę, możecie go obejrzeć poniżej.

Heroes of the Storm – Pożarsky

Więcej informacji znajdziecie na karcie bohatera.

Źródło: Blizzard

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!