Gry

Hitman ma się jednak całkiem dobrze

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
13 komentarzy Dyskutuj z nami

Ostatnia odsłona przygód Agenta 47 przyciągnęła już 5 mln graczy. Twórcy nie ukrywają radości.

W ostatnich miesiącach wokół IO Interactive panowała atmosfera sporej niepewności. Wystawione na sprzedaż studio ostatecznie jednak przetrwa, a to oznacza, że udało się uratować także markę Hitman. Dobrze, bo okazuje się, że wciąż ma ona wielu sympatyków.

Studio pochwaliło się, iż ostatnia odsłona przygód Agenta 47 przyciągnęła już 5 mln graczy. To bardzo dobry wynik, szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę początkową krytykę za podzielenie gry na kilka epizodów czy zastosowanie zabezpieczeń Denuvo.

Hitman 5 mln graczy

Nic dziwnego, że coraz głośniej mówi się o następnym sezonie. Najpewniej sprawdzona już forma dystrybucji zostanie utrzymana. Chyba, że nie był to pomysł IO Interactive, a Square-Enix (wydawca). Teraz prawa do marki Hitman ma już IO Interactive, więc może realizować własne koncepcje.

Wolelibyście standardowe wydanie, czy formuła z kolejnymi epizodami jest Wam na rękę?

Źródło: Io-Interactive

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  4
  Wolałbym poczekać dłużej i otrzymać kompletną grę. Ostatni Hitman wprawdzie nie to co przed lat, ale i tak dał radę. Dobrze, że seria nie zginie.
 • avatar
  Rebelmind
  2
  Jeżeli nowy epizod wychodziłby średnio co miesiąc, a dodatkowy czas twórcy spożytkowaliby szlifując grę do perfekcji to nie mam problemu z dystrybucja w częściach.

  Ostatnimi czasy standardem jest wydawanie guano na szybko a następnie łatanie przy czynnym udziale klientów jako beta testerów. Jak dla mnie to na jakość można poczekać.

  Jeżeli wyjdzie S2 to kupię tak samo jak S1: pół roku po wydaniu wersji kompletnej, na wyprzedaży steam.
 • avatar
  Damian Szymański
  1
  Warto dodać, że wersja dla Linux/SteamOS nie zawiera zabezpieczeń DRM Denuvo.
 • avatar
  drcocaina
  0
  W grze GWINT jest takie/taki powiedzenie/komunikat - "A nie mówiłem, że tak będzie"
 • avatar
  Q2hvY2hsaWs7
  -2
  "Teraz prawda do marki Hitman ma już IO Interactive, więc może realizowanie własne koncepcje."

  Polska trudna język!
 • avatar
  Adrian Waleczny
  0
  Witam,jak wypada waszym zdaniem najnowszy Hitman na tle Blood Money,który mi się bardzo podobał,i Absolution,które całkowicie mi nie podeszło?Chodzi mi głównie o mapy,możliwości wykonywania misji w różny sposób.
 • avatar
  Q2hvY2hsaWs7
  0
  Czekałem na cały sezon, bo nie miałem zaufania, że każdy kolejny odcinek będzie trzymał poziom. Teraz wiem, że można na nich liczyć i jak się pojawi drugi sezon to kupię przepustkę i będę grał jak tylko się będą pojawiać kolejne epizody.