Gry komputerowe

Hity Disney'a sprzed lat dostępne na GOG

przeczytasz w 1 min.

Aladdin, The Lion King czy The Jungle Book. Pamiętacie?

Producenci gier prześcigają się obecnie w obietnicach największych światów czy najładniejszej oprawy graficznej. Niekiedy nowym produkcjom brak jednak najważniejszego - grywalności. Przed laty było zupełnie odwrotnie, o czym można sobie teraz przypomnieć.

Zapewne mamy tutaj graczy w różnym wieku. Ci nieco starsi kojarzą raczej takie produkcje Disney'a jak Aladdin, The Lion King czy The Jungle Book. Bezsprzecznie uznać można je za klasyki, które dzięki współpracy Disney'a i platformy GOG znów mogą dostarczać dobrej zabawy.

Cała trójka wymienionych gier trafiła do oferty GOG właśnie. Koszt zakupu każdej z nich to 44.39 złotych. Nie należy oczekiwać jakichkolwiek zmian, wszystko wygląda dokładnie tak, jak przed laty. Jedynym zadaniem było w tym przypadku dostosowanie gier do nowszego sprzętu, aby można było bawić się na przykład na Widnows 10.


Źródło: GOG

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  raffal81
  5
  Każda po 44.39 ??? to chyba lekka przesada ;)
  Gry cieszyły w tamtych latach, ale no kurcze zastanowiłbym się czy 3 gry w tej cenie kupić a dopiero co jedną ;P
  • avatar
   decrypterie
   4
   Waśnie sprawdzałem i tak to prawda każda sztuka po 9.99€ ,trochę przegięli , nawet 3 gry w tej cenie to trochę dużo
   • avatar
    spioszeq
    3
    Jakby to były złotówki to czemu nie.
    • avatar
     Zero-Cool
     1
     Trzeba mieć z czego spuszczać te ceny i reklamować gry "-90%". Swoją drogą ciekawe jak bedzie działał na W10, ostatnio kupiłem na steam starego dobrego Jagged Alliance 2 gold i o ile podstawową dwójkę po usunięciu jednego pliku dało się uruchomić to Unfinished Business w ogóle się nie odpala.