Mobile

HMD Global zapowiada mocne uderzenie na MWC 2018

przeczytasz w 1 min.

Firma posiadająca prawa do marki Nokia pojawi się w Barcelonie ze swoimi nowościami. Można mieć nadzieję, że znajdzie się wśród nich przynajmniej jeden interesujący smartfon.

Targi MWC 2018 zapowiadają się coraz ciekawiej. Do grona firm, które potwierdziły swoją obecność na tej imprezie dołączyło HMD Global.

I jeśli chociaż trochę interesujecie się rynkiem mobilnym to wiecie, że to właśnie HMD Global posiada obecnie prawda do marki Nokia. Doczekamy się nowego smartfona? Nie można być tego pewnym, ale spore nadzieje budzi krótkie stwierdzenie, o które pokusił się Juho Sarvikas, Chief Product Officer w HMD Global. Jak ujawnił, był ostatnio bardzo zajęty przygotowaniami do targów, na których zobaczyć powinniśmy coś niesamowitego.

HMD Global MWC 2018

Na MWC 2017 HMD Global prezentowało urządzenia z niższego segmentu - nową wersję telefonu Nokia 3310, a także smartfony Nokia 3 i Nokia 5. Czego oczekiwać tym razem?

Powyższa deklaracja sugeruje, że tym razem zobaczyć możemy coś ciekawszego. A wypada przypomnieć, że czekamy między innymi na Nokię 8 (2018) i Nokię 9. Wiele osób ucieszyłoby się też z zapowiedzi europejskiego wariantu Nokii 7, który zresztą pojawiał się już w przeciekach.

Źródło: twitter

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!