• benchmark.pl
 • Gry
 • Homefront: The Revolution - kampania na 30 h i niezła edycja kolekcjonerska
Gry

Homefront: The Revolution - kampania na 30 h i niezła edycja kolekcjonerska

przeczytasz w 2 min.

Druga odsłona serii zapowiada się coraz lepiej. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również jej edycja kolekcjonerska.

Homefront: The Revolution

Dambuster w pocie czoła pracuje nad nowym Homefrontem. Tymczasem jego wydawca, Deep Silver, podzielił się z graczami wyczekującymi premiery The Revolution ciekawymi informacjami na temat długości kampanii oraz całkiem atrakcyjnej edycji kolekcjonerskiej.

W dobę Rewolucji nie dokonasz

W Homefront: The Revolution wcielimy się w rebeliantów, którzy własnymi siłami próbują walczyć z północnokoreańską armią, aby wyzwolić Stany Zjednoczone spod okupacji. Od jakiegoś czasu wiemy już, że rozgrywka będzie w dużej mierze improwizowana – to gracz zadecyduje o jej ostatecznym kształcie. 

Niemniej nie oznacza to, że zabraknie konkretnej kampanii fabularnej. Wręcz przeciwnie – będzie i jak na strzelaninę zaoferuje całkiem przyzwoitą dawkę zabawy. Reżyser gry, Hasit Zala, zapowiedział, że na ukończenie fabularnego trybu The Revolution potrzeba będzie około 30 godzin. 

Co więcej, jeszcze przez następnych dwanaście miesięcy po premierze tryb jednoosobowy będzie stale rozwijany. – „Planujemy powołać zespół do prac nad rozbudową trybu single-player przez co najmniej rok od premiery. Mamy mnóstwo ekscytujących pomysłów, które chcielibyśmy dopracować i wdrożyć po premierze, a naszym głównym celem jest dodanie zaskakujących, nowych doświadczeń do świata Homefront, które uzupełnią naszą 30-sto godzinną kampanię dla pojedynczego gracza” – mówi Zala.

„Kolekcjonerka” z pojazdem RC

Poznaliśmy również szczegóły na temat edycji kolekcjonerskiej. Zostanie ona zatytułowana Goliath Edition, od nazwy sześciokołowego, opancerzonego pojazdu z wieżyczką strzelniczą, będącego narzędziem opresji ze strony okupanta. Jego replika znajdzie się zresztą w zestawie edycji kolekcjonerskiej. Na co poza tym mogą liczyć nabywcy?

Pełna zawartość Homefront: The Revolution – Goliath Edition:

 • gra Homefront: The Revolution
 • zdalnie sterowana replika pojazdu Goliath
 • artbook ze szkicami koncepcyjnymi oraz planami Korei Północnej względem USA
 • przepustka sezonowa
 • pakiet Duch Rewolucji – skórka Czerwonej Czaski do motocykla, Złota skórka do pistoletu oraz dodatki do trybu co-op (karabin wyborowy, celownik snajperski, zdalnie detonowane ładunki)
 • steelbook

Homefront: The Revolution EK

Firma Techland, będąca polskim wydawcą gry, nie ujawniła ceny zestawu. W Stanach Zjednoczonych wynosi ona jednak 160 dolarów.

Premiera gry Homefront: The Revolution w Polsce odbędzie się 20 maja 2016 roku. Tytuł powstaje z myślą o pecetach oraz konsolach PlayStation 4Xbox One.

Źródło: Techland, Deep Silver

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  7
  Apel do redakcji!
  Jeżeli już linkujecie HAMAG'a to róbcie to w normalny i uczciwy sposób dodając przy linku (HAMAG). Nie można tego nawet skomentować bo nie daliście takiej opcji. Gdybym chciał czytać HAMAG'a to bym wchodził na HAMAG'a, a nie na benchmark.pl.