Gry

Horizon: Zero Dawn z trybem New Game+ i poziomem Ultra Hard

przeczytasz w 1 min.

Guerrilla Games udostępnia nową aktualizację Horizon: Zero Dawn. Łatka przynosi ciekawe nowości.

Osoby, które zdecydowały się na zakup Horizon: Zero Dawn wydają się w większości zadowolone. Nie tylko z tego co gra oferuje, ale również z faktu, że jest systematycznie rozwijana i rozbudowywana. Właśnie się to potwierdziło.

Twórcy udostępniają kolejną aktualizację. Oznaczona jest ona numerkiem 1.30 i z ujawnionych informacji wynika, że przynosi naprawdę interesujące nowości i powinna zachęcić do zabawy nawet tych, którzy już całą grę ukończyli.

Łatka wprowadza bowiem tryb New Game+. Dzięki niemu można rozpocząć rozgrywkę od początku, ale jednocześnie zachować postępy z wcześniejszego przechodzenia gry.

Poza tym wartą wyróżnienia nowością jest dodatkowy poziom trudności - Ultra Hard. Jak sugeruje nazwa, przygotowano go z myślą o najbardziej zaprawionych w bojach. Zabawa będzie tu bardziej wymagające głównie z racji silniejszych przeciwników i wolniejszej regeneracji zdrowia. Dodać trzeba, że po wyborze poziomu Ultra Hard nie można wrócić na niższy.

Omawiana aktualizacja przynosi również dwa dodatkowe trofea i poprawki kilku błędów, na jakie skarżyli się gracze.

Źródło: dualshockers

Komentarze

21
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  6
  Jako że HZD oferuje nam metalowo-plastikowe dinozaury z tej okazji dostępne jest nowe DLC do tej gry które znacznie rozbuduje rozgrywkę na linku poniżej możecie obejrzeć tryb Game+ w pięknej fotorealistycznej grafice i z wciągającą akcją.


  https://www.youtube.com/watch?v=JvXlAQQBRUQ
  • avatar
   maaaad
   1
   "Zabawa będzie tu bardziej wymagające głównie z racji silniejszych przeciwników i wolniejszej regeneracji zdrowia."
   Kiedyś nie było w ogóle czegoś takiego, jak regeneracja zdrowia. To było HARD :D
   • avatar
    Zircon1987
    0
    Bardzo dobra gra.
    • avatar
     chrisu1982gd
     -2
     AKASUCZKA ze swoimi wypocinami będzie tu za 3..2..1...
     • avatar
      -AKATSUKI-
      -3
      Ale gniot, kiepska grafa, marne 30FPS + fabula rodem dla konsolowych gimbow, only on PS4..
      • avatar
       darioz
       -7
       I po co to! Gry mają być łatwe i przyjemne! Mało kto ma ochotę siedzieć, męczyć się opluwać a być może zniszczyć telewizor lub konsolę bo grze się ciągle ginie!
       • avatar
        Gatts-25
        0
        Ja się śmiałem zawsze z kilku znajomych co zawsze rozpoczynali grę na poziomie "EASY" bo płacić za grę ,w której przeciwnik SI podkłada się TOBIE to dla Mnie tracenie sensu gry.U Mnie zawsze poziom jaki zaczynałem grę do był "HARD" lub taki ,który często był przedostatnim poziomem trudności bo nawet "NORMAL" nie brałem pod uwagę.
        No ale jedni lubią stracić czas i mieć jedzenie przyniesione do łóżeczka przez mamusię a inni tracą czas by mieć jakieś wyzwanie w grze ,w której trzeba trochę myśleć:)
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         No i przede wszystkim dodali język polski w napisach do gry kupionej np w Niemczech. Kupując miałem nadzieje że będzie wszystko na płytce również dubbing. Teraz chociaż mam napisy.