Klawiatury

Klawiatura HP Omen Sequencer - prędkość światła

przeczytasz w 1 min.

Zależy ci na maksymalnej szybkości? HP Omen Sequncer to gamingowa klawiatura dla ciebie. Jej sekret tkwi w przełącznikach optyczno-mechanicznych.

Optyczno-mechaniczna klawiatura dla graczy. Oto HP Omen Sequencer

Marka Omen jest już bardzo dobrze rozpoznawalna i wiele osób szukających nowego laptopa do gier rozgląda się właśnie za tą nazwą. Ale ta stajnia wydaje na świat nie tylko przenośne komputery, lecz także wysokiej klasy peryferia. Wśród nich można znaleźć na przykład gamingową klawiaturę dla wymagających: HP Omen Sequencer

Najważniejsza informacja jest taka, że HP Omen Sequencer to klawiatura z przełącznikami optyczno-mechanicznymi, a więc reprezentująca gatunek zapewniający największą szybkość reakcji. Rejestruje kliki nie w 1 czy 2 ms, lecz 0,2 ms. Dzięki temu każdy twój ruch od razu znajduje odwzorowanie na ekranie, a przecież o to nam wszystkim chodzi. Równocześnie te niebieskie switche są bardzo żywotne – bez trudu mają wytrzymać 70 milionów kliknięć. 

HP Omen Sequencer wygląd

Nie jest oczywiście tak, że ta jedna technologia to już wszystko, co przyciąga do nowej klawiatury HP. Jest tego więcej – i to dużo więcej. Wspomnieć należy choćby o aluminiowej ramie, gwarantującej właściwą wytrzymałość, o wbudowanym porcie USB do podłączania akcesoriów bez konieczności szukania wolnych gniazd w komputerze, o trybie gry eliminującym wszelkie ewentualne komplikacje, o rolce do wygodnego regulowania głośności, o indywidualnym podświetleniu RGB czy wreszcie – najważniejsze – o pięciu klawiszach makr umieszczonych po lewej stronie. 

Ile kosztuje HP Omen Sequencer?

Jeśli podoba ci się to, co przeczytałeś i chcesz sprawić sobie klawiaturę HP Omen Sequencer, to upewnij się, że masz do dyspozycji jakieś 600 złotych. Tyle mniej więcej trzeba dziś zapłacić za ten sprzęt. Sam zdecyduj czy warto.

Źródło: HP, informacja własna

Czytaj dalej o klawiaturach do gier: 

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.