Interesujący smartfon HTC DLX sfotografowany

przeczytasz w 1 min.

Wydajny procesor i 2 GB pamięci

HTC logo dlx smartfon

Jakiś czas temu wspominaliśmy o bardzo interesująco zapowiadającym się smartfonie HTC J Butterfly, który wkrótce pojawi się na rynku japońskim. Odpowiedniki tego modelu zadebiutować mają się jednak także w USA i Europie.

I wszystko wskazuje na to, że właśnie poznaliśmy model, który trafi do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych. Będzie on nosił nazwę HTC DLX, a jego specyfikacja niczym nie powinna odstawać od tej z HTC J Butterfly.

Sercem smartfona będzie więc procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 z zegarem 1,5 GHz, który do pomocy otrzyma aż 2 GB pamięci RAM. Poza tym HTC DLX oferował będzie 5-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, kamery 8 i 2 Mpix, obsługę LTE i system Android 4.1.1 Jelly Bean.

Poza parametrami poznaliśmy już także prawdopodobny wygląd urządzenia. W sieci znalazły się 3 zdjęcia, które to najprawdopodobniej przedstawiają HTC DLX.

Nieznana jest jeszcze data debiutu smartfona oraz jego cena. Zostaną one podane zapewne podczas oficjalnej prezentacji, która powinna mieć miejsce w niedalekiej przyszłości. Najbardziej czekamy jednak na ujawnienie europejskiego odpowiednika HTC J Butterfly.

Źródło: androidauthority, itproportal

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Maciej Lewczuk
  6
  HTC ma ambicje by namieszać na rynku. Ciekawe czy im się uda, bo zapowiedzi mają ciekawe. Jeśli dobrze dobiorą parametry i zbalansują ceny to kto wie?
  • avatar
   .Alx.
   6
   HTC wreszcie się obudziło i prezentuje konstrukcje, które mogą śmiało konkurować z najlepszymi na rynku.

   Kiedyś HTC było pionierem i niedoścignionym wzorem produkującym TOP'owe smartfony, ale ostatnio postawili na średniactwo, co się zemściło, doprowadzając tą firmę do kłopotów finansowych.

   Po ostatnich przeciekach dotyczących trzech nowych modeli, znów będzie można na widok takiego SGSIII, tylko pobłażliwie się uśmiechnąć ...przynajmniej do czasu aż nie wyjdzie SGSIV :)
   • avatar
    Konto usunięte
    2
    Coś J Butterfly i ten DLX prezentują się zbyt dobrze, pozostało czekać do premiery oby cenowo były konkurentami dla SIII :P.
    PS: Ciekawe jak wypada 720p vs 1080p w 5,5calach.