Smartfony

HTC One otrzymuje Androida w wersji 4.2.2

przeczytasz w 1 min.

Nieco zmieniono ekran blokady i menu aktualizacji, a poziom naładowania akumulatora jest teraz wyświetlana na pasku stanu.

HTC One Android w wersji 4.2.2

HTC One to jeden z najciekawszych obecnie smartfonów i absolutne oczko w głowie tajwańskiego producenta. Nic dziwnego zatem, że dba on o niego bardziej, niż o inne modele.

Użytkownicy bardzo często narzekają na brak aktualizacji i pod tym względem równo obrywa się wszystkim producentom. W przypadku flagowego modelu HTC starało się jednak jak najszybciej udostępnić nową wersję systemu. Udało się to właśnie teraz, choć póki co jedynie na rodzimym rynku.

Od momentu premiery, HTC One pracuje pod kontrolą Androida w wersji 4.1.2 z nakładką HTC Sense 5.0. Tajwańscy użytkownicy mogą już jednak pobierać wersję 4.2.2. Dostępna jest ona w trybie OTA, waży 465 MB i przynosi kilka ciekawych funkcjonalności.

Nieco zmieniono ekran blokady i menu aktualizacji, a poziom naładowania akumulatora jest teraz wyświetlany na pasku stanu. Ułatwiono też podobno dostęp do niektórych ustawień i zwiększono zakres możliwych zastosowań przycisku Home.

HTC nie ogłosiło jeszcze, kiedy aktualizacja pojawi się poza Tajwanem. Miejmy nadzieję, że stanie się to dość szybko.

Źródło: gsmarena

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  9
  gdy firma bliska bankructwa to w tedy zaczynają dbać o klienta, miejmy nadzieje że już tak zostanie ;]
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Zastanówcie się troszkę, gdyby producent miałby aktualizować każdy model telefonu musiałby zatrudnić całe chordy ludzi którzy by tym musieli się zając nikogo na to nie stać. Nie dziwię się producentom że takie praktyki są przyjmowane przez nich, starają się jak mogą ale nie da się zadowolić wszystkich. Jedynie pozostaje kupno nowego modelu, a jeżeli kogoś nie stać cóż pozostać przy tym jaki się ma proste. Rozumiem tych którzy chcieli by mieć nowego Andka lecz nie da się zrobić aby wilk był syty a owca cała przynajmniej nie w każdym przypadku...
   • avatar
    Pan Piksel
    0
    jakos nie widzialem by w cyjanogen modzie pracowaly hordy ludzi,
    a wypuszczaja praktycznie codziennie nighty, dla kilunastu smarkfonow

    rozumiem, ze soft oficialny musi byc dopracowany, ale nie zajmuje to niewiadomo ile czasu, przy kompilowaniu, co przy testach i debugowaniu
    a wystarczylyby open beta testy
    • avatar
     tukan6996
     0
     A kiedy 4.2.2 dla SGS3? :c
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Serio? Jeszcze nie ma 4.2.2 dla SGS3? Ja mam na SGSie...