Smartfony

HTC planuje powrót do smartfonów z podwójnymi aparatami

przeczytasz w 1 min.

Wszystko potwierdzone zostało przez Chialina Changa, jednego z prezesów HTC.

Spora część producentów smartfonów ma obecnie w ofercie modele z podwójnymi aparatami. Nie można zaliczać do ich grona HTC, ale wszystko wskazuje na to, że taki stan rzeczy wkrótce się zmieni.

Tajwańczycy mają bowiem plany przygotowania tego typu propozycji. Co najważniejsze, nie mówmy tutaj o plotkach. Wszystko potwierdzone zostało przez Chialina Changa, jednego z prezesów HTC.

„W przyszłym roku z pewnością wypuścimy na rynek smartfona z podwójnym aparatem, ale musimy zastanowić się, jak wyróżnić tę funkcję na tle konkurentów.”

Dlaczego mówimy tutaj o powrocie do tej idei? Być może niektórzy pamiętają, że HTC już kilka lat temu oferowało smartfony z podwójnymi aparatami, chociażby flagowego HTC One M8. Trzeba jednak pamiętać, że tajwański producent nie zasypie nas lawiną nowości. W całym 2018 roku wypuści nie więcej niż 10 smartfonów.
 

HTC One M8
HTC One M8 z 2014 roku

Źródło: phonearena, 9to5Google

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  KENJI512
  4
  Niech oni robią solidne, w dobrej cenie i super audio telefony i tego się trzymają - HTC 10 ;)

  Tylko niech będzie sprzedaż w sklepach, a nie tylko u operatorów
  • avatar
   Lister
   -5
   Dla mnie to zadziwiająca firma, od lat notuje straty, a dalej pływa na wierzchu, nie mając przecież takiego backupu finansowego z innych działów jak Sony. Nazwijcie mnie mateuszem intelektu, ale nie rozumiem, dlaczego ona jeszcze żyję, choć w imię zdrowej konkurencji dobrze by było, żeby przeżyła i dawała swój wkład w innowacje smartfonowe.