Smartfony

HTC U11 Plus będzie kolejnym smartfonem z ekranem 18:9

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że również HTC chce mieć w ofercie smartfona z wyświetlaczem o smukłych ramkach.

Chociaż ostatnie smartfony HTC okazały się bardzo udane, ich sprzedaż nie wyglądała najlepiej. Zgodnie z przypuszczeniami, Google wykupiło część HTC i tym samym zapewniło Tajwańczykom środki na dalsze funkcjonowanie. Obiecano nie rezygnować z przygotowywania kolejnych urządzeń i wygląda na to, że nie były to słowa rzucane na wiatr.

Od kilku dni w sieci pojawiały się doniesienia na temat kolejnego smartfona z logo HTC. Brakowało jednak konkretów, co na szczęście się zmieniło. Opublikowano bowiem wyniki z programu GFXBench, dzięki czemu poznaliśmy kilka istotnych informacji na temat specyfikacji nadchodzącego urządzenia.

I na pierwszy plan wysuwa się bezsprzecznie wyświetlacz, który cechować ma się przekątną 6 cali oraz proporcjami 18:9 i rozdzielczością 2880 x 1440 pikseli. Nie wiadomo jak bardzo smukłe będą ramki, ale wszystko wskazuje na to, że producent względem swoich poprzednich modeli znacząco odświeży stylistykę.

HTC U11 Plus

Poza tym specyfikacja obejmować ma tutaj między innymi procesor Qualcomm Snapdragon 835, 4 GB lub 6 GB RAM, 64 GB lub 128 GB pamięci wewnętrznej oraz kamery 12 Mpix i 8 Mpix. Nad wszystkim czuwać powinien system Android 8.0 Oreo z nakładką graficzną producenta.

Wielce prawdopodobne, że omawiane urządzenie zadebiutuje jako HTC U11 Plus. Premiery spodziewać można się na początku listopada.

Źródło: phonearena

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    kokosnh
    0
    no trudno żeby nie, skoro jedna firma robi te ekrany, dużego wyboru nie mają.