Smartfony

Huawei Mate 9 najpewniej w listopadzie - pamięci nie zabraknie

przeczytasz w 1 min.

Huawei Mate 9 ma być oferowany w trzech wersjach - z 64 GB, 128 GB i 256 GB pamięci wewnętrznej. Do tego sporo RAMu.

Huawei P9 okazał się modelem bardzo udanym, co potwierdzają też pierwsze dane dotyczące jego sprzedaży. Chiński producent przygotowuje jednak na ten rok jeszcze jedną ważną premierę - Huawei Mate 9.

Od pewnego czasu pojawiają się sugestie, iż model ten zostanie nam zaprezentowany w najbliższej przyszłości. Brakowało jednak konkretniejszych terminów, co teraz się zmieniło. Najnowsze informacje wskazują na to, iż premiera Huawei Mate 9 planowana jest na początek listopada.

Z wcześniejszych przecieków dowiedzieliśmy się, że smartfon oferować powinien podwójny aparat 20 Mpix, nowy procesor Kirin 960 i system operacyjny Android 7.0 Nougat z nakładką Emotion UI 5. Teraz dochodzą do tego sugestie, iż nie powinno zabraknąć przy tym pamięci.

Huawei Mate 9 ma być oferowany w trzech wersjach - z 64 GB, 128 GB i 256 GB pamięci wewnętrznej. Ta ostatnia zapewniać ma przy tym aż 6 GB, a pozostałe dwie po 4 GB pamięci RAM. Ceny zaczynać będą się rzekomo od około 500 dolarów.

Źródło: androidpit, phonearena

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    .Alx.
    4
    W Mate 8 urzekły mnie super wąskie ramki, zwłaszcza na górze i dole, co spowodowało, że przy swoim 6" ekranie był porównywalny gabarytami z telefonami o przekątnej 5,5". Od niektórych był nawet mniejszy... np. od Iphone 6/7 Plus, o 1,1 mm. Poza tym doskonałe wykonanie i tylko słaby aparat.
    Mate 9 z 20 Mpix sensorem ma szanse na duży sukces, jeśli tylko nie poszaleją z ceną !