Smartfony

Huawei P8 Lite okazał się strzałem w dziesiątkę

przeczytasz w 1 min.

Huawei P8 Lite budzi duże zainteresowanie klientów. Producent notuje wysoką sprzedaż tego modelu.

Huawei P8 Lite

Huawei radzi sobie ostatnio na tyle dobrze, że trudno na szybko wskazać jeden konkretny, najciekawszy smartfon w ofercie tego producenta. Biorąc pod uwagę wybory klientów na całym świecie można stwierdzić, że jest nim Huawei P8 Lite.

Dzięki ujawnionym przez producenta danym dowiedzieliśmy się, iż model ten został wysłany do sklepów w liczbie przekraczającej 16 milionów egzemplarzy. Nie wiemy, ile z tego trafiło ostatecznie do użytkowników, ale różnice raczej nie idą w miliony. Tym bardziej, że model ten wciąż znajduje nabywców.

Co ich przyciąga? Zapewne miła dla oka stylistyka i całkiem solidna specyfikacja, którą udało się połączyć z dość dobrą ceną. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się o smartfonie czegoś więcej, zapraszamy do naszej recenzji.

Huawei P8 Lite smartfon

Jednocześnie poznaliśmy też inne dane. Okazuje się, że cała seria P8 rozeszła się w nakładzie 16 milionów egzemplarzy i tutaj mowa już o końcowej sprzedaży. Wygląda zatem na to, że Huawei P8 Lite góruje nie tylko nad Huawei P8 Max, ale nawet nad Huawei P8. Ba, najprawdopodobniej sprzedaje się lepiej niż pozostała dwójka razem wzięta.

Źródło: digitaltrends, Huawei

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  limera1n
  3
  operatorzy wciskają ten model każdemu, nie dziwie się że tak szybko schodzą
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   Mój ojciec kupił i jest bardzo zadowolony. Świetny ekran i bardzo dobra specyfikacja. Jak za tę cenę najlepszy telefon, ewentualnie coś Xiaomi, czy Meizu, ale to już bardziej egzotyczni producenci.
   • avatar
    kubas246
    0
    P8 i P8 Lite to bardzo solidne telefony godne polecenia. P8 Lite jest przy tym w dobrej cenie. Oby tylko Huawei na stałe zmienił swoją taktykę z "sell & forget" na "sell & support". Niestety w ostatnich latach Huawei miał gdzieś wspieranie swoich telefonów i nie można było spodziewać się aktualizacji do nich.
    • avatar
     Detrioux
     0
     Co jak co ale widać że ludziom się podoba pseudo Apple-owy wygląd.