Smartfony

Huawei P9 znalazł już 9 milionów nabywców

przeczytasz w 1 min.

Flagowy smartfon chińskiego producenta nie narzeka na brak zainteresowania.

Huawei czuje się coraz pewniej. Zyski rosną i patrząc na sprzedaż smartfonów chińskiego producenta nie można się temu dziwić. Właśnie pochwalił się on tym, jakie zainteresowanie budzi tegoroczny flagowiec.

Przypomnijmy, że we wrześniu pojawiły się informacje mówiące nam, iż przez pierwsze sześć tygodni obecności na rynku Huawei P9 znalazł 2,6 miliona nabywców. Teraz dowiedzieliśmy się, że do tej pory model ten został zakupiony przez ponad 9 milionów użytkowników.

Huawei P9 sprzedaż

Co ważne, zainteresowanie Huawei P9 cały czas wygląda dobrze. Premiera smartfona miała miejsce w kwietniu, a aż 3 miliony egzemplarzy rozeszły się w ciągu dwóch ostatnich miesięcy.

Można być niemal pewnym, że do końca roku spokojnie przekroczona zostanie bariera 10 milionów sprzedanych egzemplarzy. Jeśli mimo tego macie wątpliwości co do jakości Huawei P9, zapraszamy do naszej recenzji smartfona.

Źródło: Huawei, phonearena

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  Niesamowite jak ten sprzet sie rozwija, co pol roku jakas rewolucja/ewolucja/niespodzianka.
  • avatar
   KMyL13
   -1
   No no - sprzedać 9 milionów sztuk swojego modelu, i to nie jakiegoś taniego budżetowca, tylko flagowca... I tu sięnasuwa pytanie ile tylko na tym zarobili? P9 chyba startował z ceną pokroju 600 Euro. Gdyby koszt wytworzenia wynosił, powiedzmy 500, a czysty zysk to owe 100, to mamy 900 000 000 zysku :O
   No ale - tak się robi pieniądze.
   A Huawei ma bardzo ambitne plany, chyba nawet otwarcie mówi o zdetronizowaniu Samsunga z pozycji lidera. No no.
   Niektórym niedowiarkom/ignorantom można powiedzieć - patrzcie, "chińczyk", a potrafi.