Smartfony

Kolejna promocja na Walentynki - tym razem dotycząca smartfonów Huawei

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
8 komentarzy Dyskutuj z nami

W sklepie RTV EURO AGD trwa promocja, w ramach której sięgnąć można po dwa smartfony Huawei. Co tutaj najważniejsze, za tańszego zapłacimy tylko połowę ceny.

Walentynki za pasem. Dla zakochanych to okazja do przypomnienia partnerce lub partnerowi o swoim uczuciu. Często wiąże się to z prezentami, co z kolei chętnie wykorzystują sklepy.

Promocji związanych z wspomnianym dniem nie brakuje już teraz. Jedną z ciekawszych znajdziemy w RTV EURO AGD. W ramach „Rabaty od serca na walentynkowe duety Huawei” sięgnąć można po dwa smartfony Huawei, przy czym tańszy z nich oferowany jest z rabatem w wysokości 50%.

Nie jest jednak tak dobrze, aby samemu łączyć smartfony w duety. Sklep przewidział 4 zestawy, w których znalazły się jednak ciekawe modele.

Huawei Walentynki

Promocja trwa od dziś do 14 lutego, chociaż w regulaminie (dostępny na stronie sklepu) można przeczytać, iż liczba produktów jest ograniczona. Nie da się zatem wykluczyć, że promocja zakończy się wcześniej.

Przypomnijmy, że szukający dwóch smartfonów sięgnąć mogą też po Galaxy A3 (2017), który oferowany jest na niemal identycznych zasadach.

Źródło: RTV EURO AGD

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Daria23
  @Gregor-34, ze szkółki z Torunia? czy towarzysz z KC-PIS. Idąc twoim tokiem rozumowania, to w Europie Polaków też przeganiają. Nie ma się co dziwić, skoro mają łatkę pijaków i złodziei, a dajmy na to takim Anglikom tym bardziej, skoro też krzyczą "patriotycznie", Anglia dla Anglików, tak jak nasi łysi z IQ mniejszym niż numer buta, Polska dla Polaków.
  4
 • avatar
  Chong-li
  Uważam że Smartphony telewizory laptopy itd... napewno się nie nadają na prezent walentynkowy.

  Ci wszyscy sprzedawcy elektroniki chyba nie wiedzą co to walentynki....

  Jakbym kupił swojej kobiecie telewizor albo smartphona na walentynki to chyba by mi rozbiła jedno i drugie na głowie...
  2
 • avatar
  zbiszu
  Gregor-34 wstyd mi za ciebie :-)
  2
 • avatar
  Gregor-34
  Zajmujemy się takimi pierdołami a Żydostwo chce nas z kasy wydoić.
  Przez ostatnie 1000 lat Żydów przeganiali ponad 40 razy ze wszystkich krajów europy , wystarczy tylko zadać sobie pytanie dlaczego ?
  -4
 • avatar
  jacenty35
  Świetna sprawa, walentynki walentynkami ale po prostu promocja dobra i tyle, my się z żoną przenieśliśmy do Virgin Mobile na łączony pakiet bo ja płacę 29 zł a ona 10 zł niecałe i telefony nowe sobie chcemy kupić, więc promocja jest idealna